Úspěšný Youtuber „Stejk“ má kuchyň od Oresi
Logo Oresi

Úspěšný Youtuber „Stejk“ má kuchyň od Oresi

9. 9. 2020

Stejk patří mezi nevýznamnější české YouTubery. Potvrdil to i časopis Forbes, který jej zařadil mezi deset nejpopulárnějších osobností českého YouTubu. Nás V Oresi těší, že si vybral naši kuchyň Grey Cat v šedém lesku.

Na počátku Jakubovy hvězdné dráhy byla, jak sám říká, nuda. Jednoho dne zapnul web kameru a natočil své první video. Nejprve ho viděla rodina, pak spolužáci, kamarádi, následně kamarádi kamarádů. Jakub pod přezdívkou Stejk začal točit videa častěji a vznikl YouTube kanál, který má dnes okolo milionu odběratelů.

 

Pravidelné točení videí však vyžaduje přípravu a ta zase spoustu času. A tak se stalo, že když Jakub začal po střední škole studovat vysokou, z časových důvodů stál před životní volbou. Škola nebo YouTube? Obojí se nedalo dělat dobře. Vybral si to, co ho baví a vlogování se stalo zaměstnáním, které jej uživí. Stejk ale poznal, že YouTube je víc než zaměstnání. Je to životní styl, který jede naplno od rána až do doby, kdy uléhá do postele.

Hvězda YouTube a Šedá kočka

Jak jsme kuchyň u „Stejka“ stavěli, vám, kteří sledujete naše webové stránky, Jakub předvedl již v loňském roce. Na video se můžete podívat zde.

My jsme se zajeli za Stejkem během letošního léta podívat a zjistit, jak je s naší kuchyní Grey Cat z řady Dolti Collection y Andrea Capovilla spokojený.

„S kuchyní jsem hodně spokojený. Po čase používání jsem zjistil, že asi nechám otočit dvířka lednice, aby se otvírala na druhou stranu, což je u kuchyní od Oresi možné. To jsou věci, které poznáte až v okamžiku, kdy kuchyň začnete používat.

Tohle je můj první byt a moje první kuchyň v životě, takže jsem neměl žádné zkušenosti. Moje mamka, se kterou v kuchyni točíme videa o vaření, je z kuchyně a jejích úložných prostor, ze spotřebičů Beko a samozřejmě z vinotéky Hoover, přímo nadšená.“

Nedivíme se. Jak je z videí patrné, během vaření dochází i na „pitný režim,“ jemněji řečeno na degustace bílého vína, a tak vinotéka přijde vhod. A fakt, že velký dřez je rovnocenným parťákem myčky, už Stejk také může potvrdit. Vždyť příprava jídla se bez něj neobejde.

Na videa z vaření se podívejte zde.
https://www.youtube.com/watch?v=WOuVKDD52vU
https://www.youtube.com/watch?v=uIfs9sKc9W8

Očima architekta

Kuchyně do nového bytu měla být velká, funkční a praktická a zároveň plnit funkci baru a stage pro natáčení videí. Návrhu kuchyně se ujal šéfarchitekt Oresi, Ing. arch. Petr Kaluža. „Dalším z požadavků bylo nezasahovat do již hotových vývodů od developera stavby. Od něj byla kuchyně připravena pro pozici s technickými skříněmi u okna. Tím bychom ale hodně stínili, a proto jsme zvolili variantu s blokem skříní v rohu a za skříněmi jsme protáhli vývody na nová místa.“

Tím vznikl velký centrální ostrov, od kterého je přístup jak na terasu, tak do zbytku obytné místnosti. Pozice dřezu a varné desky pak navazuje na vývody vody a elektra. „Barevně je kuchyně volená jako stage, tedy tlumená šedá plus dekor mramoru, nerušící při natáčení,“ doplňuje architekt Kaluža.

Luxusní materiály, vybavení a úroveň spotřebičů odpovídají Stejkově hvězdné pozici. Ale jak říká ředitel marketingu Oresi, Dušan Všelicha: „My v Oresi umíme navrhnout stejně pěkné kuchyně i za mnohem nižší cenu. Koukněte se na cenovém příklady na našem webu.“

http://old.kuchyne-oresi.cz/dolti/cenove-priklady-dolti.php