Unikátní myčka v kuchyních Oresi
Logo Oresi

Unikátní myčka v kuchyních Oresi

24. 10. 2017

Společnost reaguje na světové trendy a nabízí svým zákazníkům jak aktuální design v kuchyních, tak nejžhavější novinky v jejich vybavení. Například unikátní myčku značky Electrolux.

Nové modely jsou kromě jiného vybaveny zvedacím mechanismem spodního koše. V čem je výhoda? K myčce už se budete ohýbat pouze dvakrát – při zvednutí spodního koše a při jeho spuštění. Manipulace s nádobím bude probíhat na úrovní horního koše myčky. Modely ComfortLift® se vyznačují pohodlným a snadným používáním.

Flexibilní manipulace s nádobím

Unikátní nadzvedávací mechanismus modelu ComfortLift® vždy nadzvedne spodní regál myčky, tudíž vám usnadní naskládání i vyskládání nádobí. Spodní koš se i s nádobím vysune do optimální pozice tlumeně a nadzvednutí koše je zčásti zautomatizované, protože stačí lehce stisknout integrovanou páčku v čelní části a mechanismus vám pomůže koš vysunout vzhůru.

Myčky RealLife® s mechanismem ComfortLift® jsou k dispozici ve třech provedeních, jako modely ESL7540RO, ESL7845RA a ESL7740RO. Bez ohledu na to zda do myčky vložíte velké a špinavé hrnce a pánve či nejkřehčí sklo, vždy dostanete skvěle umyté nádobí. Spotřebiče disponují satelitním ramenem, takže se voda dostane rovnoměrně na všechna místa, a to i mezi těsně naskládané nádobí. Můžete ho tedy dovnitř skládat dle potřeby.

Dalšími výhodami myček RealLife® jsou úchytky SoftGrip, které ochrání veškeré křehké sklo během celého mycího cyklu, senzor čistoty vody, vnitřní osvětlení či samostatná vyjímatelná zásuvka na příbory (s výsuvy ComfortRails). U myček RealLife® také najdete funkci TimeBeam, která během mytí promítá zbývající čas cyklu na podlahu, či systém PerfektFit, který kombinuje mechanismus posuvných dvířek s inteligentním posuvným kloubem, což umožňuje jejich velmi snadnou instalaci.

Myčky nádobí se také pyšní invertorovým motorem, na který poskytuje značka Electrolux prodlouženou desetiletou záruku. Myčka Electrolux ComfortLift® byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award a cenou RedDot Design Award za nejlepší produktový design. Jak jsme již zmínili, vestavná myčka se světově jedinečnou technologií ComfortLift® se vyrábí ve třech provedeních s různou výbavou. Cena myčky v běžné výbavě je 29 400 Kč.