Elegantní moderní trojbarevná kuchyň do tvaru U
Logo Oresi

TV Prima: Velká a krásná kuchyň za necelých padesát tisíc

14. 5. 2015

Televize Prima proměnila kuchyň slečně Lucii z Prahy a Lucie na to jménem rodiny říká: Moc se nám to líbí, máme víc prostoru a díky tomu, že nová kuchyně je tak krásná, jsme v ní přestali i kouřit!

Jedním z nejpopulárnějších pořadů na českých televizních vlnách je designérská show Jak se staví sen, kterou vysílá TV Prima. A když se tvůrci rozhodnou, že aktérům pořadu promění kuchyň, vydají se vždycky do nejbližšího studia Oresi, protože vědí, že zde najdou potřebný výběr dekorů, materiálů, vybavení a všechny služby potřebné k navržení kuchyně přesně na míru budoucím uživatelům a podle vkusu náročných designérů.

Sestava pro rodinu Kušnierových je vytvořena na základě naší značky chytrých kuchyní Dolti. Designéři použili hodně světlý dekor s jemnou kresbou dřeva modelové řady Nordiq a doplnili ho mangově žlutými prvky řady Colorama. Stejnou kuchyň si můžete dopřát i vy. A cena vám v tom rozhodně nebude překážkou. Realizovaná linka ve tvaru U, tedy se dvěma rohovými pasážemi, se spoustou kontejnerů a s horními skříňkami vybavenými výklopy stála v celé své velikosti pouhých 49 835 Kč.