Bílofialová kuchyně Livanza
Logo Oresi

Se starou kuchyni se rozloučili rádi: Livanzu si již stačili zamilovat

2. 11. 2015

Jak jsme vás již informovali společnost Oresi byla partnerem soutěže o kuchyň za 100 tisíc korun včetně spotřebičů a výhercům, manželům Urbančíkovým, jsme kuchyň již do jejich bytu nainstalovali.

Vzpomínky na minulost

Původně manželé žili v pětipokojovém bytě, kde měli kuchyň a samostatnou jídelnu. Platili tady ale příliš vysoký nájem, tak si vzali úvěr ze stavebního spoření a pořídili si vlastní byt. Byl po částečné rekonstrukci, s novou koupelnou. Kuchyň ale nevyhovovala. A tak zkusili štěstí v naší soutěži.

„Bydlíme tu dva a půl roku“, vzpomíná Jan. „Vybavovali jsme zbytek bytu, kuchyň potřebovala změnu nutně. Značku Oresi jsme znali, ale protože splácíme úvěr, došlo by na výměnu linky až za pár let.

Šťastná přítomnost

A pak Lenka objevila soutěž o kuchyň od Oresi v hodnotě 100 tisíc korun. Když mi řekla, že jsme se dostali mezi finalisty, nevěřil jsem. Díky hlasům čtenářů jsme nakonec vyhráli a sen o nové kuchyni se nám tak splnil mnohem dříve. Děkujeme všem,“ dodává šťastný výherce.

„Do naší malé kuchyně jsme si vybrali bílou linku Livanza Eruka ve vysokém lesku,“ vypráví Lenka. „Nevelká místnost má teď s bílým nábytkem moderní vzhled, působí prostorně a vzdušně. V kuchyňském studiu nám dobře poradili, teď se nám sem vše vešlo.

Máme dost úložných prostor, pracovní místo na desce a dokonce myčku a vestavěnou mikrovlnku. Tu jsme měli dříve položenou na kuchyňské desce. Nebylo tu k hnutí. Pod mikrovlnkou je nyní zabudovaná horkovzdušná trouba. Jako první jídlo jsem v ní připravila kuře a dnes bábovku,“ směje se, když své upečené dílo nabízí.

Výběr spotřebičů

„Když jsme u Oresi vybírali spotřebiče, zaměřili jsme se hlavně na spotřebu. Vše máme v úsporné třídě A ++. Překvapilo mě, že třeba myčka spotřebuje pouze 11 litrů vody,“ říká s nadšením Jan. Lenka ho doplňuje: „Nechtěla jsem nerezovou digestoř. Vybrali jsme si model s černým sklem Vertical Evo od značky Franke. Má tukový filtr a oproti naší staré digestoři je mnohem výkonnější. Černá je také plynová deska a dřez od stejné značky. U něj jsem dala přednost menší okapové ploše, abych měla více pracovního místa.“

Slova odborníků

„Ve studiu jsme výhercům představili paletu možností, které kuchyně Oresi nabízejí – překvapil je široký výběr modulů, povrchů a barevných provedení. Klientům vždy s výběrem pomůžeme, navrhneme jim co nejlepší řešení pro jejich konkrétní situaci,“ vysvětluje Dalibor Šlachta z ostravského studia Oresi.

Výherci získali navíc skleněnou desku místo obkladaček. V našem studiu jsme navrhli žlutou barvu, Lenka ale zvolila fialovou. „Sklo je elegantní a hygienické, protože nemá spáry, stačí je setřít utěrkou z mikrovlákna nebo použít prostředek na čištění oken. Sklo spolu s nábytkem značky Livanza tak přinášejí svým majitelům vysoký uživatelský komfort“, upozorňuje Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

„Celoskleněný obklad se vyrábí z kaleného bezpečnostního skla odolného vůči nárazům do plochy i mechanickému oděru. Rozbití obkladu je takřka nemožné, pokud by se to přece jen stalo – třeba silným nárazem do rohu skla – střepy nejsou ostré, protože jsou tupoúhlé,“ vysvětluje Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P.

Skleněná deska může být jednobarevná z kaleného skla nebo s dekorem. Pak jde o tzv. Grafosklo, u kterého je vybraná grafika zalaminována na zadní straně skla. Vybírat lze z milionů dekorů, ale donést si můžete i svou vlastní fotografii v dostatečném rozlišení pro vytvoření grafické fólie.

Chcete novou kuchyň? U nás ušetříte

Chcete si pořídit novou kuchyň? U Oresi můžete až do konce roku ušetřit s naším Festivalem slev 30 % z ceny kuchyní ve všech cenových třídách a zároveň 10 až 56 % z ceny spotřebičů. Nejen proto jsou kuchyně ORESI šampionem v každé třídě.

Nezaváhejte, objednávat můžete až do 31. 12. 2015. V každé uživatelské třídě si proto můžete pořídit tu nejvýhodnější kuchyň. Ať jde o chytré kuchyně Dolti, atraktivní kuchyně Livanza či luxusní kuchyně Bauformat.