Romantická kuchyně s jídelním stolem
Logo Oresi

ROMANTIKA pro vězně ve vlastním těle

21. 11. 2019

Druhá epizoda reality show Mise nový domov představila dojemný příběh o velké lásce a náročném boji s vážnou nemocí. Podpořit a pomoci přišla Mise nový domov a s ní také Oresi.

Pořad Mise nový domov vysílá televize Nova Plus ve středu ve 20:20. Diváci mají možnost sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlil. Mise nový domov jim dá šanci na nový začátek. A my v jsme se stali jedním z partnerů, a jsme rádi, že naše kuchyně jsou kuchyněmi, ve kterých se bude dobře vařit a žít nový a šťastnější život.

Kamil a Zdeňka se potkali po předchozích nevydařených vztazích a jejich setkání bylo osudové. Rodinnou idylku ale zničila tragická událost a Kamil se dnes musí vypořádávat s následky mozkové mrtvice. Příběh rodiny můžete vidět

Zvládat problémy všedních dnů jim pomáhali obětaví přátelé. A jednu z kamarádek napadlo přihlásit rodinu do pořadu Mise nový domov. Byli vybráni a Mise přijela na pomoc s rozpadajícím se domem. Po velkých stavebních úpravách včetně dokončení vestavby podkroví a položení nové střechy došlo i na interiér.

ROMANTIQA pro klid a pohodu

Na řadu přišla i kuchyň od Oresi. Je to model ROMANTIQA v jemné vanilkové barvě. Dvířka jsou zdobena tenkou frézovanou linkou. Model pochází z řady . Toto řešení se synchronizovanou pracovní deskou v dekoru Dub True Nature do místností přináší útulnou atmosféru. O pohodu, klid a pocit bezpečí jde rodině především.

Do prostoru jsme navrhli velkou kuchyň ve tvaru písmene „U“. Toto dispoziční řešení nabízí volný a bezpečný pohyb po kuchyni a nadstandardní úložný prostor.

Pracovní deska od prkna k nerozeznání

Masivní dřevo nás vždy potěší a okouzlí svou vůní, krásnou barvou a kresbou, a také pocitem tepla při doteku. Kuchyň ale patří k těm nejvíce namáhaným místům v bytě, a proto je potřeba volit sem materiály, které jsou odolné a dobře se udržují. To platí i pro pracovní desky z HPL laminátu. Moderní technologie umožňují vtisknout jim autentický vzhled i strukturu.

Pracovní deska je v provedení synchronizovaný dekor Dub True Nature. „Synchronizace u tohoto povrchu znamená, že spáry a suky v dekoru jsou totožné s prohlubeninami v povrchu desky a také v její hraně,“ upozorňuje na nové materiály Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

Kuchyň má mnoho modulů, z nichž se dají sestavit originální kuchyně do klasického i venkovského interiéru. Na proměně vzhledu se podílejí prosklené skříňky, madla i dekor a materiál, použitý na pracovní desce. Podívejte se na další možná řešení.

Mohou jich být stovky a každá kuchyň je originálem podle vašich představ.