Nejaktuálnější design v duchu světových trendů
Logo Oresi

Představujeme Dolti Collection – nejaktuálnější design v duchu světových trendů

24. 11. 2017

Společnost Oresi v současnosti uvádí na trh novou řadu kuchyní, kterou připravili architekti společně s italským designérem Andreou Capovillou. Proto také nese jeho jméno, Dolti Collection by Andrea Capovilla. V sérii článků vám budeme představovat jednotlivé modelové linie naší nové kolekce.

Dnes vám na fotografiích představujeme novou kuchyň z řady . Ostrovní kuchyně je sestavena z modelové linie Steel Art.

Seznamte se: Art dekor corten a Art dekor struktur

Rezavý ostrůvek je v provedení Art dekor corten a jak jste si jistě všimli na detailu kuchyně, povrch corten imituje vzhledem i strukturou korozi odolnou ocel s charakteristickou a esteticky působivou rezavou patinou. Sestava skříní za ostrovem pak představuje povrch Art dekor struktur s perleťovým povrchem. Kuchyně poskytuje dostatek úložného prostoru. V ostrůvku jsou z jedné strany použity zásuvky, cargo, skříňky pod dřez a myčka. Naproti jsou umístěny mělké policové skříňky.

Architekti vybrali pro novou modelovou řadu kuchyní Dolti Collection ty nejaktuálnější dekory a povrchy. Například linie se opírá o dva mimořádné povrchy od věhlasné francouzské firmy Polyrey. Z jejích opravdu nejmódnějších sad jsme si vybírali v kolekcích Roche a Surf. Roche znamená francouzsky skála a jde o dekory inspirované nerosty, a to nerosty, jejichž zajímavou krásu doposud nikdo nevyužíval. V našem případě jde třeba o železnou rudu. Povrch Surf zase evokuje dotek jemného písku. V každém případě nejde jen o krásu na pohled, ale i o mimořádně silný pocit při doteku.