Nový model v dekoru ořech kávový jsme v Oresi pojmenovali PIQARA, podle hlavní hrdinky španělských pikareskních románů. Kávově zbarvený dekor ořechu ale voní i českou domácí pohodou a potěší milovníky klasicky tmavého nábytku.
Logo Oresi

Představujeme další novinky z jarní nabídky Oresi

25. 6. 2021

Jak jsme slíbili, pokračujeme v představování dalších novinek, které na jaře rozšířily řadu Dolti i její designovou nadstavbu Dolti Collection by Andrea Capovilla. Dnes jsme pro vás vybrali dřevodekory v tmavších barvách.

V jarních novinkách, jejichž první část jsme vám představili zde, jsme se zaměřili na oblíbené a aktuálně módní dřevodekory, které do našich domovů vnesou přesvědčivou přírodní atmosféru. „Nové nábytkářské technologie umožnily doslova přelom ve výrobě. Současné nábytkové desky se vzory inspirovanými grafikou dřeva jsou vlastně vysoce kvalitními uměleckými reprodukcemi skutečné přírody jak z hlediska designu, tak struktur povrchu. A u Oresi přitom je aktuální móda za nejnižší ceny na trhu,“ představuje novinky Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

V Oresi proto máme novinky, které umí splnit přání jak těch zákazníků, kteří si pod pojmem moderní kuchyně představují nadčasový a trvale populární vzhled, tak těch, kdo čekají od moderní kuchyně aktuální módní trendy. S ohledem na zákazníky v Oresi používáme materiály od špičkových zahraničních výrobců, kteří je vyrábějí za pomoci nejmodernějších technologií v ultramoderních továrnách. „Důraz klademe především na kvalitní zpracování i na benefity, které nové povrchy majitelům kuchyně přinesou. U Oresi je to luxusní provedení za cenu střední kategorie kuchyní. Ty mají dvířka mimořádně příjemná na pohled i na dotek, a to samé platí také o pracovních deskách,“ uzavírá Dušan Všelicha.

Představme si několik dalších novinek.

Model AFRIQA z řady Dolti v provedení dub čokoládový, který působí lákavě a exoticky. Dobře se kombinuje i s módními šedavými odstíny. Zaujme střídáním tmavších a světlejších ploch ve struktuře dřeva, která vnese do kuchyně pocit siesty a klidu, typický pro vzdálené kraje.

Elegantní je černobílá kuchyň z nové linie Wood Hit. Černá nebo tmavě šedá a bílá je kombinace, které mimořádně rozumíme. Nejen proto, že i v našem životě se střídají a doplňují noc a den, světlo a tma. V podání sestavy z dekorů dub Padana bělostný a dub Padana opalovaný jde o skutečně luxusní provedení za příjemnou cenu.