Tmavá kuchyně podle nejnovějších módních trendů
Logo Oresi

Portos: Kuchyň podle módních trendů

24. 6. 2019

V aktuálním trendu šedých, černých a dalších tmavých kuchyní se prosazují také matné materiály. Až budete vybírat kuchyňské skříňky, podívejte se, jaké novinky nabízí Oresi.

Tmavá matná dvířka se dobře kombinují s dekory světlého dřeva, leštěného betonu i s jasnými barvami, ale třeba i s jemnějšími pastely. Líbí se vám, ale bojíte se, že jsou maty a supermaty náročné na údržbu? V kuchyňských studiích se ptejte na povrchy s úpravou proti otiskům prstů, tzv. anti-fingerprint.

Kuchyně v matném provedení jsou designově působivé a přinášejí do interiéru atmosféru poklidu a pohody. Ti, kdo nemají odvahu pořídit si černou kuchyň, mohou sáhnout po matné temné zelené kuchyni Portos a kombinovat ji třeba se světlým ušlechtilým dřevem z linie Bali.

Taková sestava je elegantní a zároveň nadčasová a hodí se do moderních i venkovských interiérů. V portfoliu kuchyní Oresi samozřejmě najdete i trendy černé kuchyně v matu i lesku, šedé kuchyně v moderním, klasickém i Venkovském stylu a nechybí tu ani tmavě modrá barva.