Petra Hobzová má kuchyni od Oresi!
Logo Oresi

Petra Hobzová a Navaho od Oresi

24. 6. 2016

Pod názvem proslaveného indiánského kmene se skrývá kuchyň s přírodním dekorem z prémiové třídy Livanza. Herečka Petra Hobzová se nedávno přestěhovala se svými dětmi Kryštofem a Klárou do vlastního bytu v nové výstavbě v Praze 9 a vybrala si do něj právě tuto kuchyňskou linku od Oresi.

Petra si výše zmíněnou čtvrť oblíbila, protože zde žije od doby, kdy dostala angažmá v souboru Divadla na Vinohradech a vyměnila jihočeskou metropoli za hlavní město. Do společenského prostoru s výstupem na terasu si pořídila kuchyň v dekoru a příjemné barvě ořechového dřeva.

„Zaujala mne nabídka Oresi, se kterou jsem se seznámila poté, co jsem jednu kuchyň viděla nainstalovanou v bytě. Hraji a hrála jsem v divadelních inscenacích Jiřího Menzela a jeho manželka Olga si právě u této společnosti kuchyň koupila.

Líbilo se mi, že v Oresi mají na výběr kuchyňský nábytek ve třech finančních kategoriích, od luxusních kuchyní Bauformat po střední třídu Dolti, která splní nároky těch, kdo nemohou do nábytku a elektrospotřebičů investovat vysoké sumy. Já jsem si vybrala kuchyň Navaho z prémiové třídy Livanza,“ říká Petra.

Pro milovníky přírody

Dřevěná podlaha v místnosti je sice dubová, ale je provedena v podobném odstínu jako část nábytku, kterou Petra zabydlela obývací zónu místnosti. Ten je z dýhy ořechového dřeva, jehož kresbu a barvu si herečka zamilovala, a tak chtěla mít ve stejném provedení i kuchyňskou sestavu. „Potřebuji kolem sebe mít kousek přírody, proto jsem volila dekor dřeva a doplnila jsem ho kamenem. Teď jsme čerstvě po instalaci linky, ale brzy sem nastěhuji ještě jídelní stůl a spoustu pokojových rostlin, další budou i venku na terase, tak dekor dřeva bude doplněn o zeleň a snad ho tu nebude příliš,“ směje se herečka.

Moderní a funkční kuchyň

„Kuchyň nám navrhla paní Helena Nováková v kuchyňském studiu Oresi v OC Letňany a přijel nám ji sestavit jejich technik. S prací odborníků jsem byla velmi spokojená. Samozřejmě i přístup a komunikace s dodavatelem se pro mne „počítá“. Ještě jsem tu sice neměla možnost vařit, ale už se na to moc těším,“ přiznává herečka.

V kuchyni má Petra veškeré vybavení, jaké moderní domácnost vyžaduje. Vestavěnou myčku a chladničku s mrazákem, výkonnou nerezovou digestoř, vestavěnou mikrovlnnou a horkovzdušnou troubu, elektrickou varnou desku, plně výsuvné zásuvky i dvoupatrový rohový výsuv LeMans od značky Kesseböhmer. Vybrané typy skříněk a zásuvek dovolují uložit do nich veškeré nádobí, které v domácnosti potřebujete včetně velkých hrnců.

Petře děkujeme za její výběr a přejeme jí hezké divadelní prázdniny.