Elegantní světlá kuchyně s červenými prvky
Logo Oresi

Oresi splnilo sen o krásné kuchyni

28. 2. 2018

Druhá proměna letošní sezóny byla náročná. Jak stavebně, tak hledáním řešení, které spojí dohromady tři odlišné životní styly obyvatel bytu a vhodně je doplní kuchyní.

Z bohaté nabídky Oresi si proto designéři vybrali dva moderní a elegantní povrchy. Horní skříňky jsou z linie MAGIQ a spodní z linie Glam Face v barvě hvězdný třpyt achát. Obě kuchyně pocházejí z nové řady by Andrea Capovilla.

V městském bytě o dispozici 3+1 žije paní Olga, která se přičiněním osudu od malička stará o svá vnoučata, která ji berou jako maminku. Je totiž jediným členem rodiny, kterého mají. Vychovávala je sama, a to se podepsalo i na vybavení bytu, který volá po rekonstrukci. Hlavně proto, že vnoučata dospívají a mají větší nároky na soukromí, protože se tísní v přeplněném pokojíčku. Na přestavbu bytu nemá důchodkyně Olga finance, síly, ani invenci. Proto se Olga rozhodla přihlásit do pořadu „Jak se staví sen“.

Chaos věcí, které dosloužily. Co s tím?

Byt byl tak trochu pelmel nesourodého nábytku a spousty věcí. Designéři Kamila Douděrová a František Kobližka proto hledali cestu, jak splnit očekávání každého ze členů rodiny a vytvořit jim na míru zázemí v jejich stylu. Aničce v metalovém, Ondrovi v bojovém, babičce pro sbírku starých panenek. A k tomu harmonicky doplnit kuchyň od .

Nakonec se to podařilo. Padla příčka mezi kuchyní a mini ložnicí babičky, obývací pokoj se změnil v pokojíček pro Aničku, ta má teď pokoj stejně velký jako Ondra. A babičce designéři vykouzlili zákoutí v kuchyni s jídelním stolkem.

 

Moderní kombinace MAGIQ a Glam Face

Kuchyň se zázemím pro babičku je dnes vzdušná a světlá, v kombinaci se světlým dřevem na stěně. Její sbírku panenek designéři umístili na polopříčku mezi kuchyní a jídelním stolem. Panenky je inspirovaly dát kuchyni nádech secese, která je připomenuta v obrazech od Alfonse Muchy na stěně za jídelním stolem. A víte, na kolik korun vyšel nábytek do dvouřadé kuchyně s povrchem z akrylu ve vysokém lesku v barvě bílé a s povrchem z HPL laminátu ve vysokém lesku v barvě hvězdný třpyt achát? Na neuvěřitelných 31 870 Kč!

Povrch Glam Face s metalickými odlesky pro Oresi vyrábí francouzská společnost Polyrey. A tento povrch má navíc antibakteriální povrch s přídavkem stříbra. S ohledem na kvalitu zpracování, špičkový design a vyspělost použitých materiálů na nejvyšší úrovni oboru se řada Dolti Collection by Andrea Capovilla jednoznačně řadí na první místo z hlediska poměru mezi výkonem a cenou. A to je skvělá zpráva pro všechny, kdo uvažují o nákupu kuchyně ve střední třídě, ale obávají se vysokých nákladů.