Oresi opět radí v pořadu Rady ptáka Loskutáka
Logo Oresi

Oresi opět radí v pořadu Rady ptáka Loskutáka

30. 10. 2016

Jak jistě všichni víte, Oresi je partnerem několika televizních pořadů, vzpomeňme například reality show Jak se staví sen nebo Prostřeno. Naši odborníci ale také radí televizním divákům, jak si co nejlépe zařídit kuchyň.

Podívejte se například tady u nás na webu na náš názor na přínos parních trub pro domácí pečení a vaření. Parní trouba sice není na trhu nejžhavější novinkou. Ale díky tomu, že s nástupem nových technologií se její cena stala dostupnou většině spotřebitelů, stává se novým trendem, který se z restaurací, kde připravují jídla v konvektomatu, dostává do běžné domácnosti. Proč si pořídit parní troubu? Vaření v parní troubě je zdravé a uchová nám spoustu živin a vitaminů. Parní a multifunkční trouby upečou maso rychleji než běžné spotřebiče, navíc maso zůstane pod kůrčičkou šťavnaté a šťáva na dně pekáče se vám nevypeče.

Věděli jste, že v této troubě můžete péct maso, koláče a moučníky, ale také připravit knedlík, rýži nebo jogurt, a to vše bez vaší přítomnosti? Trouba s vámi totiž komunikuje a po zadání požadavku na konkrétní pokrm již vše zařídí sama a vy si volný čas můžete užít po svém. Na videu vám Dušan Všelicha, specialista na kuchyně Oresi, předvede, jak s troubou komunikovat a upozorní vás, že parní troubu Electrolux můžete u Oresi mít již v ceně od 15 990 Kč. A připravili jsme i další rady, které se vám budou velice hodit. Týkají se výběru materiálů povrchů kuchyní, odsavačů a další součástí moderní kuchyně. Již brzy je uvidíte v rubrice Tipy v pořadu Rady ptáka Loskutáka a najdete je i na našich webových stránkách. Stále proto platí, že Oresi vám dá víc. Nejen co se cen kuchyní týká.