Rohová kuchyně Nordiq
Logo Oresi

Oresi nabízí světové trendy

15. 7. 2016

Veletrh Eurocucina potvrdil, že ve světě nábytku jsou trendy dekory dřeva a přírodní odstíny matných a tlumených hnědých a šedých barev. Šedá barva je v současnosti nejrozšířenější barvou ve světě nábytku. A ovládla i světové a evropské kuchyně.

Široká paleta šedých odstínů s mnoha typy provedení povrchů vnáší do kuchyní luxus a eleganci. Šedé odstíny se objevují jako betonové povrchy a jejich imitace, v bohaté nabídce laminovaných dekorů i v šedých patinách dřeva. Celou škálu šedých valérů od stříbřitých až po mysticky temnou šeď najdete samozřejmě v nabídce kuchyní Oresi.

Podívejte se do našich galerií a nechte se okouzlit řadou šedých tónu, které v žádném případě nejsou nudné a fádní. U kuchyní Dolti zaujme jemně mlhavá barva nábytku NORDIQ. Chcete šedou kuchyni s prvky přírodního dřeva? Zvolte modely PIQTORY a MAJESTIQ v dezénu lávy a dřeva navarské borovice.

 

Nejaktuálnější trendy nabídnou prémiové kuchyně Livanza. V linii Eruka je to určitě šedá leštěná metalíza v kombinaci se žlutým lakem, ebenový hedvábný mat kuchyně Bellisa zase oživuje leštěná bengálská červeň. Jako umělecké dílo pak působí vysoký bílý lesk povrchu Musa, doplněný decentní šedí se strukturou látky Denim.

V luxusní třídě kuchyní Bauformat nejmodernější design reprezentuje linie Rhodos Bahamas s dekorem ušlechtilé nerezové oceli ve vysokém lesku, hedvábný kovový mat předvádějí linie Nizza a Torino. Toužíte po stříbře měsíčního světla? Pak je tu pro vás kuchyně New York anebo Bali, které tento odstín kombinují se šedou patinou dřeva Devine. Milovníkům technického designu učaruje „betonová“ kuchyně Brest Atlanta nebo novinka v hedvábném kovovém matu Girona S.

Šedé ale nejsou jen čelní plochy dvířek. Kuchyň můžete dotáhnout k dokonalosti vnitřní barvou korpusů, pracovních desek a zadních stěn. „Přestože je šedá nadčasová a neutrální barva, která se hodí do moderních i klasických interiérů, barevnost bytu musí vycházet především z vašich pocitů a stylu celého bytu a teprve poté z módních trendů. A je dobré uvědomit si, že jak s barevným řešením, tak s ergonomickým a funkčním uspořádáním kuchyně vám nejlépe poradí zkušený prodejce kuchyně nebo architekt,“ upozorňuje Dušan Všelicha z Oresi. Jedině tak se vyhnete chybám, které mohou při používání kuchyně působit menší či větší problémy.