Jak se staví sen
Logo Oresi

Oresi je opět partnerem pořadu Jak se staví sen

28. 1. 2019

Od jedenáctého února se diváci televize Prima mohou těšit na oblíbený pořad „Jak se staví sen“. Oresi je opět partnerem televize Prima a do proměn dodává osm moderních a trendových kuchyní.

V úvodním návratovém dílu premiérové série se moderátorka Iva Kubelková jede podívat, jak se bydlí a daří šesti rodinám z proměn z předchozí řady. Dozvíme se tu, co se v rodinách změnilo, kterak jsou s odstupem času aktéři s provedenými změnami spokojeni a jak se jim daří. Po tomto dílu pak diváci uvidí nové osudy rodin, které sní o lepším bydlení a nové kuchyni.

Diváci se i v nové sérii budou moci přesvědčit, že s kuchyněmi z portfolia společnosti Oresi se dá v interiéru doslova kouzlit, protože jednotlivé dekory a struktury povrchů kuchyní lze kombinovat do originálních sestav. Tyto možnosti posouvají každou kuchyň k jedinečnému originálu.

Poslední úpravy a Kamila Douděrová je připravena do akce.

Poslední úpravy a Kamila Douděrová je připravena do akce.

Ohlédnutí za minulou řadou

Sluší se připomenout minulou sérii. Sponzoři pořadu věnovali do proměn své produkty za 4 miliony korun, což bylo nejvíce za celou historii tohoto pořadu. Z toho Oresi přispělo deseti kuchyněmi v celkové částce 652 011 korun. Z toho je vidět, že o kvalitní a designově zajímavé kuchyni nemusí ti, kdo o nové kuchyni uvažují pouze snít, ale že ceny jsou přátelské a kuchyně přívětivé a mohou si je dovolit všichni. Protože kuchyně Oresi ve všech třídách vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. Přesně v duchu zavedené filozofie Oresi, největšího prodejce kuchyní. Jestli chcete o zajímavých materiálech kuchyní z řady Dolti Collection vědět více, podívejte se na toto .

Novinky Oresi pro rok 2019

Oresi má v každé cenové kategorii široký výběr módních dekorů a v kolekci 2019 atraktivní novinky. „ V Čechách jsou stále oblíbené lesklé bílé kuchyně, pokud si ale nechcete nebo nemůžete pořídit třeba lak ve vysokém lesku nebo akryl, má právě pro Vás Oresi cenově dostupnou novinku. Je jí kuchyňská linka ARTIQA,“ informuje Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi. Bílý hedvábný lesk ARTIQA rozehraje na svém povrchu hru světla a stínů pro potěšení všech, kteří touží po čisté bílé kuchyni. „Milovat budete samozřejmě i její cenu, Oresi ji totiž nabízí za akční cenu 7138 Kč s DPH za běžný metr,“ doplňuje odborník.

Něžný pastel v řadě Livanza

Aktuální trendy velí uplatnit v interiéru také pastely. Módní šedou barvu může rozjasnit například jemně růžový novinkový dekor v lomené a maximálně ředěné růžové barvě. Růžová Savana připomíná oblíbené bonbóny marshmallow. Ve spojení s jemně šedými valéry vznikla moderní a nadčasová kuchyně s ženskými i mužskými prvky. Růžovým tónům ovšem velice sluší i bílá barva a dekory světlých dřev, které se hodí do kuchyně milovníků romantického stylu. Na své si tak přijdou všichni zákazníci. Novinek má Oresi celou řadu a postupně vás s nimi na našem webu seznámíme.