Ocelová a černá kuchyně s barem
Logo Oresi

Ocel v kuchyni? Ano, doporučují aktuální módní trendy

11. 4. 2018

Kuchyně z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla je sestavena z linie Steel Art v dekoru corten a doplňují ji skřínky z linie v provedení černý supermat. Designéři z Oresi vybírali nejaktuálnější barvy a dekory na kvalitních materiálech renomovaných výrobců. Například linie Steel Art používá mimořádné povrchy od věhlasné francouzské firmy Polyrey. V tomto případě povrch corten imituje vzhledem i strukturou korozi odolnou ocel s charakteristickou a esteticky působivou rezavou patinou.

Sestava skříní za ostrovem a horní skříňky jsou z linie Velvet Star a představují povrch černý supermat. Ten jsme v vybrali u rakouské společnosti Fundermax. Kromě designu tento povrch přináší majitelům kuchyně další benefit v podobě povrchové úpravy omezující otisky prstů, tzv. Anti-fingerprint. A co víc. Kuchyně řady cenově patří do střední třídy.

S ohledem na kvalitu zpracování, špičkový design a vyspělost použitých materiálů na nejvyšší úrovni oboru se tato linie jednoznačně řadí na první místo z hlediska poměru mezi výkonem a cenou. Přejete si vědět, jak se nová kolekce prezentuje v předních médiích? Přečtěte si třeba tento .