Nový jarní dekor Oresi: Svěží šalvějová zeleň
Logo Oresi

Nový jarní dekor Oresi: Svěží šalvějová zeleň

26. 4. 2017

Společnost Oresi vždy reaguje na světové módní trendy, vycházející například z milánských veletrhů Eurocucina a Salone Del Mobile a zařazuje je do své aktuální nabídky.

Pro zákazníky, kteří dávají přednost svěžím barvám, Oresi připravilo novinku v elegantní a jemné šalvějové zelené barvě. Jedná se o kuchyň z linie Sonata z prémiové třídy Livanza. Dokonale provedená kazetová dvířka v zeleném matu se hodí do kuchyní a interiérů ve venkovském anglickém, provensálském, rustikálním, ale i romantickém městském stylu. A jak je patrné z fotografie, tento jemný dekor nebude v interiéru krásný jen na jaře.

I když jsou v Čechách stále oblíbené bílé kuchyně, Oresi do své nabídky zařazuje kuchyně podle nejnovějších módních trendů. Podle nich se do moderních kuchyní prosazují černé a šedé kuchyňské linky, a také kuchyňský nábytek s odlesky zlata.

Dále jsou velmi moderní dvířka se vzorem mramoru, prvky a dvířka z masivního dřeva, z dýhy nebo ve věrné imitaci dekoru dřeva. Oblíbený je nábytkářský beton, jeho imitace a kuchyňský nábytek s industriálními prvky z černé oceli.

Nové trendy najdete jak v luxusních německých kuchyních Bauformat či v prémiové třídě Livanza, tak ve střední třídě Dolti.