Luxusní kuchyně s obývacím pokojem inspirace
Logo Oresi

Novinky z portfolia kuchyní společnosti Oresi

19. 3. 2019

Je tady jaro, doba, kdy konečně začalo svítit slunce. Jenže to odhalilo také všechny nedostatky, které v našich domácnostech zanechala zima a hlavně zub času. Chcete si nově zařídit kuchyň? Dnes vám představíme další dvě kuchyně, novinky z portfolia Oresi. Světlý interiér nesouvisí jen se vzdušným prostorem nebo s velkými okny. Pomohou i barvy.

Sluneční akcenty

Bílý sametově jemný povrch kuchyně Velvetia (12 676 Kč/bm) z prémiové třídy Livanza prosvětlí a zpříjemní místnost a přidá světlo do interiéru. Zkuste bílou sestavu rozjasnit žlutými doplňky, prostor se úplně rozzáří. Všimněte si, jak světlo pokojně splývá po nábytku a vytváří pohodovou atmosféru, šťavnatá žlutá září a hřeje téměř jako slunce. V takové kuchyni lidé rádi vaří i spočinou.

Uklidňující šedozelená

Tmavé kuchyně jsou stále módní, k aktuálním černým, hnědým a šedým barvám můžete směle přiřadit i šedozelený odstín kuchyně Porto S (17 351 Kč/bm) od značky Bauformat v provedení hedvábný mat. V kombinaci s dekorem světlého dřeva kuchyně Bali (9 334 Kč/bm) vytvoří tato sestava útulné a přátelské prostředí, ze kterého se členům vaší domácnosti nechce odcházet.

To není vše

V novinkách Oresi samozřejmě najdete další trendové barvy v pastelových i sytých tónech, módní černé, šedé či hnědé barvy v lesku i matu, povrchy se vzhledem kovů i dezény aktuálních dřevin v provedení matrix s embosovanou strukturou letokruhů, perfect structure s kartáčovanou úpravou a rustic s výrazným reliéfem rustikálního charakteru. To vše v prověřené kvalitě v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. Přesně v duchu zavedené filozofie Oresi, největšího prodejce kuchyní.