Malá kuchyň do tvaru L v netradičních barvách
Logo Oresi

Novinky z Oresi: Korálová Savana

26. 5. 2020

V portfoliu kuchyní Oresi se v jarní sezóně objevilo mnoho zajímavých modelů. Dnes vám představíme sestavu z modelů Kasmira a Savana z prémiové třídy Livanza v příjemné kombinaci bílé a barvy korálu.

Inspirujte se naší kuchyňskou sestavou. Oranžová obecně je slavnostní barva, kterou máme spojenu s představou slunce, tepla, ale také bohatství, zlata, úrody, slavnostního i vzrušeného očekávání něčeho nového. Má nespočet odstínů, od živé pomerančové, korálové, mandarinkové, meruňkové, broskvové či lososové. Vždy ale vyvolává pocit radosti a nadšení. V kuchyni podporuje chuť k jídlu.

V interiéru má svůj význam. Dnes, v době pandemie, žijeme o něco pomaleji než dříve, ale působí na nás faktory, díky kterým je mnoho z nás obklopeno stresem. Je tedy načase navodit doma útulnou, pozitivní a radostnou atmosféru. A tu spolu s elegancí, kuchyni dodají živé a zářivé tóny, směs pastelového odstínu korálové oranžové kuchyně Savana v kombinaci s bílými prvky kuchyně Kasmira a doplněné o módní šedé valéry ve výmalbě a v doplňcích.