Tmavá kuchyně s ostrůvkem a jídelním stolem
Logo Oresi

Novinky v Oresi: Girona S v módní šedé

3. 7. 2020

V portfoliu kuchyní Oresi se v nové sezóně objevilo mnoho zajímavých modelů. Dnes vám představíme sestavu z kuchyní Girona S a Como z TOP třídy Bauformat doplněné o rámy a podnoží z litého ocelového U profilu v černé matné barvě.

Inspirujte se naší elegantní kuchyňskou sestavou, která je součástí obývacího pokoje. Designéři vsadili na aktuální módní trendy a ve výbavě interiéru použili do kuchyňské sestavy s ostrovem, na který navazuje jídelní stůl, kombinaci šedé matné barvy a dekoru světlého dřeva.

Model Girona S zaujme rámovými dvířky v matném šedém laku. Sestavu příjemně doplňuje model Como s dvířky ze světlé lakované dýhy. Sestava je opticky odlehčena, protože část korpusů nahradily rámy a podnoží z litého ocelového U profilu, opatřeného matným práškovým lakem. V tomto případě jde o průmyslový design.

Inspirace pro vás: Dvířka kuchyně Girona S jsou v tomto interiéru použita jako luxusní obklad stěny. V portfoliu Oresi najdete model Girona S také v tlumené červené barvě Marsala, šalvějově zelené nebo v barvě Haze Blue.