Rohová světlá kuchyně do domu
Logo Oresi

Novinky v nabídce Oresi pro rok 2019

11. 1. 2019

Patříte-li k vyznavačům trendů nebo jestli si chcete pořídit novou kuchyň, pak vás jistě zajímá, co nového se právě odehrává ve světě kuchyňského nábytku. Společnost Oresi pro své zákazníky připravila pro rok 2019 spoustu novinek a překvapení.

V každé cenové kategorii máme široký výběr módních dekorů, dnes jsme pro vás připravili ochutnávku tří atraktivních novinek z kolekcí 2019. Překvapení máme pro milovníky bílých kuchyní, pastelů i pro vyznavače nejmódnějších trendů.

Bílý lesk v řadě Dolti: Seznamte se s ARTIQOU

Jestli jste si oblíbili bílé kuchyně, ale nechcete nebo nemůžete si pořídit lak ve vysokém lesku nebo akryl, má právě pro vás Oresi cenově dostupnou novinku. Tou je kuchyňská linka ARTIQA. Bílý hedvábný lesk ARTIQA rozehraje na svém povrchu hru světla a stínů pro potěšení všech, kteří touží po čisté bílé kuchyni, jejíž styl je nadčasový a krása věčná. Milovat budete i její cenu, protože tuto kuchyň Oresi nabízí za akční cenu 7138 Kč s DPH za bm.

Bonbónek v kuchyních Livanza: Savana v barvě Marshmellow

Aktuální barevné trendy obracejí pozornost k jemným pastelovým i sytějším barvám. Například krystalicky šedou barvu rozjasní slabě růžový novinkový dekor v lomené růžové barvě, připomínající bonbóny Marshmallow. Ve spojení s jemně šedými valéry vznikla moderní a nadčasová kuchyně s ženskými i mužskými prvky. Růžovým tónům ovšem velice sluší i bílá barva a dekory světlých dřev, které se hodí do kuchyně milovníků romantického stylu. Na své si tak přijdou všichni zákazníci a spokojeni budou i s cenou. Ta je 8173 Kč s DPH za bm.

Kov na povrchu dvířek? Zkuste kartáčovanou mosaz

Špičkoví výrobci nábytku, včetně toho kuchyňského, uplatní na povrchu dvířek třeba tenké skleněné desky, plátky mramoru nebo kovu. Kuchyně Singapur z TOP řady od značky Bauformat má povrch brass, tedy kartáčovanou mosaz, použitou v duchu současných trendů. Jemné kovové odlesky i zlatavá barva mosazi sluší černé barvě, která je právě velmi módní, uplatní se v moderním i maximalistickém stylu a sáhnou po ní především milovníci luxusu a netradičně vybavených interiérů. Cena 18 897 Kč s DPH za bm. Podívejte se na naše a přesvědčte se, že každý styl kuchyně máme v různých cenových úrovních. Příště vám představíme další ze široké palety novinek.