Moderní světlá kuchyně inspirace
Logo Oresi

Novinky v kuchyních Dolti

19. 8. 2016

Nové modely chytrých kuchyní Dolti představují dva atraktivní dezény, které reagují na světové módní trendy. Všechny kuchyně dostaly řadu rozsáhlého příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. Jak je to u Oresi dané, veškeré novinky mají velmi výhodnou cenu, proto jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

Akryl ve vysokém lesku s hloubkovým efektem

O jaké novinky jde? Řadu chytrých kuchyní Dolti rozšířil model MAGIQ, který má povrch z bílého akrylu. „Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem. Pokud jde o míru lesku, akryl se přinejmenším vyrovnává mnohem dražším leštěným lakům, ve srovnání s nimi je ale odolnější vůči UV záření i poškrábání,“ informuje Dušan Všelicha, marketingový ředitel Oresi.

Díky bílým hranám a speciálnímu lepidlu je bělost dvířek velmi kompaktní. „Kvalitní lesklou kuchyň si teď může dovolit opravdu každý, akční cena je 7 284 korun za běžný metr včetně DPH“, dodává Dušan Všelicha.

Žádaný dezén ořechového dřeva

Milovníci moderních přírodních dekorů zase ocení další novinku, kuchyň HIQORY v dezénu ořechového dřeva. Odkud vzala kuchyně své jméno? Hikora je alternativní název pro ořechovec, tedy strom s impozantní kresbou dřeva ve světlých i tmavých variantách. V Oresi jsme zvolili tmavou verzi, protože právě na ní dokonale vyzní vyhledávané kazetové provedení. A co zájemce o tyto kuchyně potěší? Určitě cena. Třeba zmiňovanou HIQORY s kazetovým provedením dvířek pořídíte za akční cenu 7 372 Kč za běžný metr včetně DPH.