Malá světlá kuchyně s výraznými prvky
Logo Oresi

Novinka v portfoliu prémiových kuchyní Livanza

20. 7. 2021

Jak se vám líbí kombinace ušlechtilé kresby dřeva Islandského javoru modelu Tewa se světle modrým matem s hladkým jednobarevným povrchem modelu Savana? Dva různé dekory se v takové kuchyni dokonale podporují a posilují v celkovém vyznění. V portfoliu Oresi najdete deset barevných odstínů modelu Savana, jmenujme například jemně modrou Almost blue, šedou Moonlight, Stormgrey či Křemen, šalvějovou, bílou, pískově béžovou, korálovou nebo bonbónově růžovou. Tewa nabízí osm aktuálně módních dřevodekorů, třeba Dub Sonoma, Skandinávský, divoký či pískový dub, dekor Grailn hell a Grain Cognac nebo Kronos Wood.

Inspirujte se dalšími sestavami s modelem Savana

Například Savanou v korálové barvě, která v interiéru navodí útulnou, pozitivní a radostnou atmosféru. Zde ji spolu s elegancí kuchyni dodá kombinace pastelový odstín korálové oranžové a bílé prvky kuchyně Kasmira, doplněné o módní šedé valéry ve výmalbě a v doplňcích. Více o této sestavě se dozvíte zde.

Další ukázka sestavy kuchyně Savana a Tewa z prémiové třídy Livanza. Jemné a teplé tóny, směs pastelového odstínu růžové v kombinaci se světlým dekorem Islandského javoru z linie Tewa vytváří hřejivou atmosféru a spoustu pozitivní energie. Jak je vidět na této kuchyni, dobře snáší i kombinaci s černou ocelí a s kovovými prvky v industriálním stylu. Více informací najdete zde.