Studio Oresi na Smíchově
Logo Oresi

Nové studio Oresi na pražském Smíchově

10. 9. 2018

Nakupujete a bavíte se rádi v obchodním centru Nový Smíchov? Pak vás zveme k návštěvě a prohlídce zatím nejmladšího kuchyňského studia Oresi.

Pro zákazníky, zájemce o nové trendy v kuchyních i pro zvědavce je k dispozici od 1. září tohoto roku. Studio najdete nedaleko obchodního centra Nový Smíchov, v budově Smíchov Gate, kterou díky červené fasádě dozajista nepřehlédnete. Budova se nachází v dynamické lokalitě Anděl, čtvrti Smíchov v Praze 5. Otevřeli jsme pro vás nové moderní studio, kde získáte přehled o všech řadách kuchyní Oresi a samozřejmě o její novince, kuchyních Dolti Collection by Andrea Capovilla.

Kuchyně si tady můžete nejen prohlédnout, ale také osahat, uvědomit si, jak nové povrchy a struktury působí z různých úhlů pohledu a na dotek. Seznámíte se s možnostmi, které jednotlivé skříňky a vnitřní výbava nabízejí, včetně kvalitních výsuvů i pojezdů a vyzkoušíte si, jak fungují. Věnovat se vám budou odborně vyškolení prodejci.

V novém studiu jsme natočili další z dílů Rady ptáka Loskutáka, který diváky prodejnou provede a kde Dušan Všelicha představí novou pečící troubu Candy s dvířky v podobě displeje. Troubu lze na dálku ovládat telefonem, ale na jeho obrazovce můžete třeba od televize, ze zahrady nebo při nakupování (pokud pečení probíhá delší dobu) sledovat co se děje uvnitř trouby a na dálku měnit průběh pečení. Tento díl televize Nova odvysílá již 22. září tohoto roku.

Jak se do nového studia dostanete? Blízko jsou zastávky MHD: metro Anděl, několika tramvají i autobusů a auto můžete zaparkovat také v OC Nový Smíchov. Tam máte 3 hodiny parkování zdarma ve všední den, 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku. Těšíme se na vás v našem novém kuchyňském studiu a přejeme si, aby nákup i prohlížení kuchyní pro vás byly příjemným zážitkem.