Tmavá moderní kuchyně s barem Livanza
Logo Oresi

Nové kuchyně Livanza

25. 1. 2016

Prémiové kuchyně Livanza patří do portfolia našich vlastních značek. Pro Oresi tyto kuchyňské linky navrhují přední designéři a vyrábějí se individuálně, přesně na míru dispozicím a požadavkům zákazníků v ultramoderní německé továrně. Kuchyně nabízejí široký výběr dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchů v duchu aktuálních trendů.

Navíc přinášejí nejlepší poměr mezi výkonem a cenou v prémiové třídě na trhu. Variabilita možných uspořádání a vybavení je nekonečná, proto si v dobře navržené kuchyni Livanza práci budete doslova užívat.

Koncert struktur, dekorů a barev

I v letošním roce jsme sortiment těchto kuchyní rozšířili. Potěší vás třeba kuchyňská linka Sonata v módním matném laku v odstínu stříbra měsíčního světla a pískové béžové.

Zájemce o barevné kuchyňské linky nadchne spojení kuchyně Virginia v dekoru zemitého dubu s hladkými barevnými plochami skříněk Savana v odstínu Mango.

V moderním interiéru se dnes stále více uplatňují kombinace materiálů, dekorů a barev. Reagovali jsme také na tento trend a zařadili jsme do naší nabídky nové dekor y Tewa s krásnou kresbou dřeva, například světlého dřeva alpského buku. Doporučujeme jej kombinovat třeba se skříňkami Eruka, lakovanými na černo ve vysokém lesku.

Trendový design dubového dřeva modelové řady Virginia naši designéři spojili s vysokým leskem bílé kuchyně Eruka. Vznikl umělecky pojatý interiér s mimořádně útulnou domácí atmosférou.

Moderní kuchyně v bílém laku s jemným matovým povrchem připomínajícím samet, který dal nové elegantní linii jméno Velvetia.