Nová sezóna a nové kuchyně Oresi v pořadu Jak se staví sen
Logo Oresi

Nová sezóna a nové kuchyně Oresi v pořadu Jak se staví sen

31. 1. 2018

Počátkem února se diváci mohou těšit na oblíbený pořad „Jak se staví sen“. V úvodním dílu premiérové série diváky čeká ohlédnutí za sedmi proměnami z předchozí řady.

Co vše se změnilo, jak jsou s odstupem času aktéři s provedenými změnami spokojeni a jak se jim daří? Na návratový díl pak navážou premiérové osudy dalších rodin, které sní o lepším bydlení. Nepůjde však jen o proměnu interiéru, ale také o změnu zažitých stereotypů, někdy dokonce o změnu životních postojů. „V nové řadě uvidí diváci velmi silné příběhy lidí, kteří snáší nepřízeň osudu s velkou statečností a životním optimismem. Téměř nikdy se jim nestalo, že by pro ně někdo udělal něco tak velkého jako my. Jsou tak vždy opravdu dojatí a radostní. A z toho máme pokaždé velikou radost,“ prozrazuje moderátorka Iva Kubelková

Na co se máte těšit?

Na zajímavé, často i nečekané bytové proměny a lidské osudy, které nejsou jako z románů se šťastným koncem. To čeká diváky televize Prima v další, už sedmnácté premiérové řadě oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Jedenácti novými díly vás opět provede moderátorka Iva Kubelková, která je nejen průvodkyní lidských příběhů, ale často také rodinným poradcem či zpovědníkem.

Stejné zůstávají i dvě dvojice designérů – Kamila Douděrová s Františkem Kobližkou a Andrea Hylmarová s Markem Povolným, které již znáte z minulých řad této reality show.

Tyto dvojice doplní nový pár, sestavený z designérů Zuzana Schubertová a Petr Hodan, které již z minulosti také znáte.

Nové kuchyně z Oresi

V mnoha pořadech se objeví kuchyně z portfolia kuchyní Oresi, představí se kuchyně z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Architekti vybrali pro tuto modelovou řadu kuchyní Dolti Collection jedenatřicet nejaktuálnějších dekorů a povrchů u špičkových a světoznámých výrobců.

A jaké skupiny dekorů nová Dolti Collection nabízí? Představí se tu například jemné i výrazné dekory s kresbou dřeva s posíleným přírodním účinkem zřetelným na pohled i na dotek. Například dvířka ke kuchyni Big Picture v provedení dub country v Oresi vyrábí z materiálu od společnosti Kronospan. Vynikají perfektní strukturou kartáčovaného dřeva, která je na pohled i na dotek k nerozeznání od přírodního dřeva.

 

„Nechybí tu oblíbené hedvábné maty v nejmódnějších lomených odstínech od německé firmy Renolit a supermaty a dřevodekory od rakouské společnosti Fundermax, s povrchem, který vás okouzlí unikátní zklidňující atmosférou, již přinese do vašeho interiéru“, vysvětluje Dušan Všelicha, ředitel marketingu společnosti Oresi.

„Pro milovníky lesklých kuchyňských skříněk jsme do sortimentu zařadili vyhledávané lesky s hloubkovým zrcadlovým efektem v nových a velmi působivých barevných odstínech od francouzské společnosti Polyrey, novinkou jsou hluboké lesky s metalickou reflexí – tedy lesky obohacené o množství rafinovaných odlesků,“ dodává Všelicha.

Benefity

Nové materiály ovšem nabízejí také spoustu benefitů. Tak třeba vysoké lesky mají antibakteriální úpravu, supermaty jsou povrchy s úpravou omezující otisky prstů, tzv. Anti-fingerprint. Vyznavače módních trendů zase nadchnou speciální art dekory inspirované neobvyklými přírodními materiály, jakými jsou například železná ruda nebo pouštní písek. Novinky se představují také v sortimentu pracovních desek. Stávající nabídku mimo jiné rozšířily synchronizované desky, například Dub True Nature. Synchronizace u tohoto povrchu znamená, že spáry a suky v dekoru jsou totožné s prohlubeninami v povrchu desky a také v její hraně.

 

V sortimentu objevíte také dvířka s integrovanými madly. Pro Oresi je vyrábí italská společnost Arko. Čím jsou zajímavá? V horní části dvířka je vyfrézovaná nika, která umožňuje vyměnit podle přání a potřeb zákazníka barevný panel ve výřezu madla nebo na jeho zadní stěně. Díky tomu zvolená možnost posouvá každou kuchyňskou sestavu k jedinečnému originálu.

V Oresi také myslí na nové možnosti dispozičních řešení svých kuchyní. Proto významně rozšířili portfolio modulů, které jsou určeny pouze pro dvířka Dolti Collection. Jde hlavně o horní skříňky s výškou 96 cm včetně tří polic, roletky, výklopy apod. Díky tomuto obohacení tak designéři mohou ještě lépe reagovat na náročnější dispoziční zadání zákazníků.

Více se o nových materiálech dozvíte na .

Premiérové díly pořadu „Jak se staví sen“ uvidíte již od pondělí 5. února ve 21.35 na Primě.