Nová prodejna Oresi ve Vlašimi
Logo Oresi

Nová prodejna Oresi ve Vlašimi: Přijďte ji navštívit

2. 7. 2021

Oresi má novou prodejnu v krásném Podblanickém regionu ve Středočeském kraji. Najdete ji ve Vlašimi v okrese Benešov. Sháníte kuchyň? Zavítejte do studia v Havlíčkově ulici 1964.

Studio postavené podle návrhu architekta Oresi Jaroslava Sládečka má rozlohu výstavní plochy 136 čtverečních metrů, na kterých návštěvníkům nabízí dvanáct sestav z aktuální nabídky řad Dolti, Dolti Collection by Andrea Capovilla a Livanza.

Ve vzdušném a přehledném prostoru načerpáte inspiraci pro sestavení kuchyně s ostrovem, velké i menší dispoziční řešení kuchyně do „elka“ i jednořadých kuchyní. Přijďte se podívat, jak může vaše budoucí kuchyň vypadat. Stačí se projít prodejnou nebo se tu pohodlně usadit a u šálku kávy si nechat poradit odborně proškoleným personálem.

Vzorky modelů, které nejsou v prodejně vystavené, si můžete prohlédnout i osahat u předváděcích panelů a v klidu si vyzkoušet, jaké benefity vám vaše vysněná kuchyň přinese. Další inspiraci vám představí aktuální katalogy našich kuchyní.

Pro upřesnění: Prodejna se nachází v ulici Havlíčkova asi 170 metrů nad prodejnou Penny Market a asi 30 metrů od bistra Sympl, hned vedle vzorkovny DAFE plast. Orientačním bodem může být i pobočka České spořitelny, která se nachází o další 200 metrů dál a zhruba stejně daleko je také hotelový resort Na Vývoji. V blízkém okolí je několik parkovacích ploch. Těšíme se na vás.