Grafický návrh kuchyně zdarma a nezávazně
Logo Oresi

Nemusíte nikam chodit. Pořiďte si kuchyň na dálku.

16. 10. 2020

V Oresi si můžete vybrat a pořídit kuchyň i na dálku, a to formou videohovoru. Během hovoru sdílíme na váš domácí počítač kompletní projekt vaší budoucí kuchyně, vy si ho prohlížíte a zadáváte nám přání a požadavky na jeho vývoj. Videohovor si objednejte na čísle 317 072 403.

Jde o velmi kontaktní a bezprostřední nakupování, které dokonale nahradí návštěvu kuchyňského studia, a přitom vám umožňuje zůstat v klidu, pohodě a bezpečí vašeho domova. V praxi to vypadá tak, že sedíte doma, návrhář Oresi je ve studiu a bez rizika přenosu infekce jste formou video rozhovoru v dokonalém osobním kontaktu, návrhář on-line do návrhu zanáší vaše nápady a změny. Výsledkem je finální vizualizace a půdorys kuchyně. Využití tohoto kanálu nevyžaduje žádnou speciální instalaci softwaru nebo mimořádné zařízení ze strany zákazníka. Stačí zavolat na číslo 317 072 403 nebo vyplnit webový formulář zde a přihlásit se tak do call centra, které vás v čase, jaký si vyberete, spojí s příslušným návrhářem. Pokud vám forma videohovoru nevyhovuje, můžete si s námi novou kuchyň probrat i po telefonu nebo během mailové komunikace.

Oresi je jednička ve virtuálním nakupování kuchyní. Využijte tuto možnost a objednejte si bezplatný videohovor na čísle 317 072 403.

Jak vypadá komunikace během videohovoru si můžete prohlédnout v krátkém videu zde