Moderní velká kuchyně do domu
Logo Oresi

Nekonečné dialogy – kombinování dekorů a povrchů

29. 11. 2017

Jak jsme slíbili, postupně vám představíme novinky v kuchyních Oresi a možnosti nové řady kuchyní Dolti Collection by A. Capovilla. Dnes se zaměříme na nejatraktivnější dekory a provedení jednotlivých linií.

V článcích, které budou následovat, vám postupně představíme nejatraktivnější dekory a provedení kuchyní a budeme vás informovat také o dalším z benefitů, jakým určitě je nová dimenze dispozičních řešení.

Vůně dřeva a čokolády

Patříte k těm, kdo dají přednost decentní kombinaci dvou povrchů a barev tón v tónu? Pak je tu právě pro vás ukázka možností kuchyně sestavené z linií v příjemném provedení povrchu dub Ancona a hnědý hedvábný mat. Jde o dvě barvy a dva dekory v harmonickém souznění.

Již jsme vás informovali o tom, že v nabídce máme jedenatřicet nových atraktivních dekorů podle nejaktuálnějších módních trendů. Designér Andrea Capovilla, jehož rukopis , nese, o ní řekl: „Nová řada je koncipována tak, aby si jednotlivé dekory mezi sebou doslova povídaly. Nejde jen o to, že některé kombinace barev spolu dobře působí. Kladli jsme důraz na konkrétní odstíny barev a dekorů, aby z jejich společného dialogu vzešlo ideální souznění. Majitelům nových kuchyní přejeme, aby si užily nekonečné dialogy této kolekce a při výběru nezapomněli na zlaté pravidlo designu: Kdo se nebojí kombinovat, vyžene ze svého života stereotyp!“

Nejatraktivnější dekory a provedení

A jaké skupiny dekorů nová , kterou právě Oresi uvádí na trh nabízí? V modelové řadě Dolti Collection například najdete jemné i výrazné dekory s kresbou dřeva s posíleným přírodním účinkem zřetelným na pohled i na dotek. Nechybí tu oblíbené hedvábné maty v nejmódnějších lomených odstínech od firmy Renolit a supermaty a dřevodekory od rakouské společnosti Fundermax, s povrchem, který vás okouzlí unikátní zklidňující atmosférou, již přinese do vašeho interiéru. Nezapomněli jsme ani na vyhledávané lesky s hloubkovým zrcadlovým efektem v nových působivých barevných odstínech od francouzské společnosti Polyrey, novinkou jsou hluboké lesky s metalickou reflexí – tedy lesky obohacené o množství rafinovaných odlesků. Nejen vyznavače módních trendů nadchnou speciální art dekory inspirované neobvyklými přírodními materiály, jakými jsou například železná ruda nebo pouštní písek.

Novinky představujeme i v sortimentu pracovních desek. Stávající nabídku mimo jiné rozšířily synchronizované desky, například Dub True Nature. Synchronizace u tohoto povrchu znamená, že spáry a suky v dekoru jsou totožné s prohlubeninami v povrchu desky a také v její hraně.