Výherci facebookové fotosoutěže Oresi
Logo Oresi

Navštívili jsme výherce facebookové fotosoutěže Oresi

23. 8. 2017

A nejen navštívili, ale také předali výhru, kartón skvělého toskánského vína.

Rodina Kopcova bydlí v domečku v maličkaté vesnici Mošnov na Teplicku. Jejich vřelé přivítání při předání ceny bylo odzbrojující. Dojemnější jsou snad už jen americké filmy od Pretty Woman výše. Paní Kopcová v kuchyni od opravdu žije a z její Romantiqy se linula vůně čerstvě upečené buchty. Tu jsme také dostali jako dárek pro celé naše oddělení v a moc jsme si ji užili. Paní Kopcová, děkujeme.

Naší soutěže se účastnila paní Kopcová, ale přihlásil ji její manžel, který intenzivně sleduje facebookový profil . A to se oběma manželům vyplatilo. Říkají, že nikdy nic nevyhráli a tak jejich radost z výhry byla víc než nadšená. Mají rádi grilování a posezení na dvorku u grilu, takže se těší, až si s dobře naloženým a ugrilovaným masem otevřou výhru – lahvinku špičkového červeného. A mohou si jich rovnou otevřít víc, v kartónu jich je šest.

Samozřejmě jsme se také zeptali, jak jsou spokojeni s kuchyní . Paní Kopcová si letos v dubnu vybrala , která do interiéru jejich domečku padne jak ulitá. Sama říká, že lépe si vybrat nemohla a ze své nové kuchyně moc často neodchází. Užívá si velkou pracovní plochu i úložný prostor, který ve staré kuchyňské lince neměla. Pan Kopca je nadšený z různých vychytávek, jako jsou „posuvy, výsuvy, dojezdy“ a najednou si nemůže zvyknout, že u ostatního nábytku v domečku tyto vychytávky nemá, takže věčně nechává otevřená dvířka u obývací stěny a svou paní tím trošku vytáčí. Ale fotografie spokojeného páru naznačují, že to vytáčení nemáme brát moc vážně.

Kopcovi nám dokonce po čase poslali vlastnoručně upravenou a otitulkovanou fotku s nápisem Šťastní výherci. A to nás moc potěšilo. Vždyť kde jinde by měl být český člověk šťastný, když ne v kuchyni.