Moderní a zároveň nadčasová velká kuchyň
Logo Oresi

Moderní a zároveň nadčasová kuchyň

24. 7. 2018

Elegantní a nadčasová kuchyň z nové řady kuchyní by Andrea Capovilla je sestavena z kombinace dvířek z linie Big Picture a MAGIQ. Dekor dubového dřeva nikdy nevyjde z módy. Je elegantní ve světlém i v tmavším tónování. Společnost zde představuje rámečková dvířka v dekoru dub America v kombinaci s hladkými akrylovými dvířky ve vysokém lesku Arctic z linie .

Svěží kombinace kuchyňského nábytku se tak hodí do moderních, klasických i venkovských interiérů. Moderní výrobní technologie německé společnosti Pfleiderer umějí přenést do nábytkových desek s dekorem dřeva autentickou přírodní energii. Dekor dub America z linie se navíc vyznačuje na pohled i na dotek příjemným rustikálním reliéfem, který byl vytvořen speciálními postupy. Nová technologie zároveň zaručuje trvalé zachování barev.

Vysokého lesku kuchyně Magiq je dosaženo díky dokonale hladkému akrylovému povrchu. Lesk je hlubší, než mají tradiční laky a materiál je přitom odolnější proti poškození. Za zmínku stojí skládaná dvířka s rámy, které designéři Oresi navrhli v šířce větší, než je obvyklé, což zaručí vyšší pevnost i moderní vzezření dvířek.