Marie Poledňáková má kuchyň od Oresi!
Logo Oresi

Marie Poledňáková bydlí s kuchyní Oresi

15. 12. 2015

V Oresi máme velkou radost z toho, že jsme mohli spolupracovat s úspěšnou režisérkou a scénáristkou Marií Poledňákovou, kromě jiného autorkou komedie století S tebou mě baví svět, na vybavení jejího nového bytu. Režisérka si do něj vybrala naši kuchyň Livanza. Svůj byt, kuchyni Oresi a další zařízení, které na kuchyni navazuje, podrobně představila v zajímavém článku „Jak bydlí režisérka a scénáristka Marie Poledňáková“, který si můžete přečíst ZDE.

Marie Poledňáková v něm zmiňuje, že v životě již zařídila několik vlastních bytů, podílela se také na návrhu interiérů do filmových dekorací, a proto velmi dobře ví, jak důležitý je pro investora rozpočet. A podle něj volila i svou vlastní kuchyň. V článku si pochvalovala: „Podle svého limitovaného rozpočtu jsem vybírala i kuchyň a zjistila jsem, že u Oresi, které nabízí tři cenové kategorie, mi perfektně vyhovuje už ta střední. Stejně tak volba spotřebičů od Whirlpoolu přesně odpovídá mým požadavkům, nemluvě o varné desce v barvě šampaň, která se mi do bílé kuchyně velice hodila. Přiznávám, že větší vztah než k vaření mám právě k designu.“

S moduly Oresi vybavíte i obývák

Bílá kuchyně Livanza v bytě paní režisérky volně prostupuje do obývací části, kde jsou na stěně použity také moduly z nábytku kuchyně Oresi. Díky tomu celek působí elegantně, vzdušně a harmonicky. Stejně jako paní režisérka si při pořizování nových kuchyní můžete obývák zařídit i vy.

Navíc máme skvělou zprávu také pro majitele kuchyní Samoa, Samoa Latea, Toscana, Tenera, Lozano, Noble, Pulita, Pulita Fiama, Latea, Avorno a Fiama. Obývací a relaxační části svého domova můžete dovybavit nábytkem Creativo od italského návrháře A. Capovilly, který tento nábytek navrhl tak, aby navazoval na design jmenovaných kuchyní Oresi. A proč je tato zpráva skvělá? Protože nábytek Creativo až do vyprodání zásob u nás pořídíte s úžasnou slevou 50 %.

Udělejte si radost, navštivte naše prodejny a sami se přesvědčte o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám připraví dle vašich požadavků návrh ve 3D, samozřejmě nezávazně a zdarma. Super akce Festival největších slev potěší i vás.