Luxusní a elegantní kuchyň podle nejnovějších trendů
Logo Oresi

Luxusní a elegantní kuchyň podle nejnovějších trendů

27. 12. 2017

Tmavě hnědý dekor dřeva v kombinaci s vysokým leskem v barvě cappuccino je sestava kuchyní podle současných světových trendů.

Sestava kuchyní Fantasy a z nové řady v provedení jilm expressive a vysoký lesk cappuccino v interiéru navodí atmosféru luxusu a zároveň z ní dýchá tolik potřebná pohoda a klid. Čelní plochy kuchyně jsou z oblíbeného a odolného akrylu. Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem. Pokud jde o míru lesku, akryl se přinejmenším vyrovnává mnohem dražším leštěným lakům, ve srovnání s nimi je ale odolnější vůči UV záření i poškrábání.

U kuchyně zákazníci zase ocení variabilitu dvířek, která jsou vybavena integrovanými madly. Jak jsme již zmínili dříve, dvířka s integrovanými madly pro nás vyrábí italská společnost Arko. Jsou výjimečná tím, že v horní části dvířka je vyfrézovaná nika, která umožňuje vyměnit podle přání a potřeb zákazníka ve výřezu madla nebo na jeho zadní stěně barevný panel.

Kuchyně řady Dolti Collection v cenově patří stále ještě do střední třídy. Jejich cena se pohybuje na úrovni mezi značkami a . S ohledem na kvalitu zpracování, špičkový design a vyspělost použitých materiálů na nejvyšší úrovni oboru se tato linie jednoznačně řadí na první místo z hlediska poměru mezi výkonem a cenou.