Kuchyně v hedvábně šedém matu Silk Touch
Logo Oresi

Kuchyň v hedvábně šedém matu: Novinka Silk Touch

14. 2. 2020

Podívejte se, jak vypadá novinka Silk Touch z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla, realizovaná v nově rekonstruovaném bytě našeho zákazníka.

Pan Miloš se pustil do rekonstrukce staršího bytu v bývalém činžovním domě. V celém interiéru použil kombinaci módních, a přitom nadčasových neutrálních barev. Bílou výmalbu doplňuje neutrální šedá na keramických obkladech v kuchyni i v koupelně, na dvířkách kuchyňské linky a na textiliích. Šedé jsou i potahy židlí a sedačky. Kus přírody sem vnáší dominantní plochy dřevěných dubových parket v přírodním odstínu a také pohled na větve stromů ze všech oken bytu.

Investor kuchyně od Oresi dobře znal nejen z reklam, ale také z mnoha televizních pořadů, které vysílaly Česká televize, Nova i Prima. Připomeňme si například pořady Jak se staví sen, Rady ptáka Loskutáka, Mise nový domov, Bydlet jako… a další. Z nabídky aktuálních novinek jej zaujala kuchyň Silk Touch v jemném šedém matu.

Jasná představa klienta

Do studia Oresi zákazník přišel s architekty, kteří pracovali na rekonstrukci bytu a s jasnou představou o tom, jak má místnost s kuchyní vypadat. Společně s Ing. arch Petrem Kalužou, šéfarchitektem Oresi, pak vše doladili k jeho spokojenosti. Tedy ergonomii, výběr materiálů, barev a celkové detaily, jako bylo třeba zapuštění digestoře do horních skříněk, nebo průběžná linka dvířek v celé sestavě.

Co na to architekt

„Celý interiér bude zařízený v kombinaci bílé a šedé barvy s prvky přírodního dřeva. Proto jsme klientovi doporučili kuchyň sestavit z matného šedého modelu Silk Touch s madly Rock a masivní pracovní deskou z přírodní dubové spárovky. Prostor v kuchyni je zajímavý umístěním oken. Díky tomu místnost má skoro katedrální osvětlení čtvercovými okny nad kuchyňskou linkou,“ upozorňuje architekt P. Kaluža.

Něco více o novince Silk Touch

Nová kuchyně Silk Touch z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla zaujme svými hedvábně matnými hladkými dvířky v módní světle šedé barvě. Přestože model Silk Touch svým vzhledem reaguje na nejaktuálnější designový trend, patří tato kuchyně v nabídce Oresi k modelům s přátelskou cenou.

„My v Oresi se vždy snažíme, aby naše kuchyně byly nejvýhodnější na trhu,“ říká Dušan Všelicha, marketingový ředitel Oresi: „V případě kuchyně Silk Touch ještě pomohla trochu i náhoda, kdy jsme včas předvídali tento trend a už před časem jsme u kvalitního výrobce objednali materiál, který zrovna odpovídá dobové módě, a přitom není drahý. A naše efektivní technologie a promyšlená logistika už výrobek příliš nezdraží.“

Navíc hladké stěny tohoto nábytku v šedém matu mohou mít také integrované otvírací profily. Ty jsou nejen krásné, ale i praktické z hlediska snazší údržby. Jednoduše – je to krása, která se snadno udržuje. Modelová řada kuchyní je právě podle integrovaného profilu pro otvírání nazvaná Linea Retta.

Linea Retta je italský pojem pro nepřerušovanou hladkou linku. „Proto tak náš italský designér Andrea Capovilla pojmenoval čistý hladký vzhled nové modelové řady kuchyní Oresi. Lidé, jejichž oku lahodí styl bydlení, kterému se někdy říká minimalistický a jindy moderní, teď mají možnost pořídit si kuchyň v tomto pojetí za opravdu mimořádně dostupnou cenu,“ říká Dušan Všelicha.

 „Tento charakteristický prvek dosud spíše prémiového a na výrobu náročného designového nábytku, je v pojetí Oresi estetický, kvalitní, ale dostupný i v běžné kuchyni,“ upozorňuje Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi a dodává: „Jako vždy v naší společnosti, tak i v případě modelové řady Linea Retta je otázkou, co se vám líbí, a ne jestli na to máte.“

„Tento charakteristický prvek dosud spíše prémiového a na výrobu náročného designového nábytku, je v pojetí Oresi estetický, kvalitní, ale dostupný i v běžné kuchyni,“ upozorňuje Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi a dodává: „Jako vždy v naší společnosti, tak i v případě modelové řady Linea Retta je otázkou, co se vám líbí, a ne jestli na to máte.“