Moderní kuchyň v barě Marshmalow
Logo Oresi

Kuchyň v barvě Marshmalow

18. 11. 2019

Dnešní ukázka sestavy kuchyně Savana a Tewa z prémiové třídy Livanza z portfolia kuchyní Oresi. Ta reaguje na aktuální módní trendy, kde se prosazují kombinace dřevodekorů a barev. A také pastelových a pudrových tónů. Tento odstín nese název Marshmallow.

A má svůj význam. Žijeme v uspěchané době, jsme obklopeni neustálým shonem a stresem, který si mimo pracovní dobu často přivoláváme sami třeba také tím, že neustále zpracováváme odkazy ze sociálních sítí. Je tedy načase ztišit se a nespěchat alespoň doma. Klid, pohodu, útulnou atmosféru, ale také eleganci dáme nejen kuchyni barvami. Jemné a teplé tóny, směs pastelového odstínu růžové v kombinaci se světlým dekorem Islandského javoru z linie Tewa vytváří hřejivou atmosféru.

V současnosti je zřetelný trend kombinování dřevodekorů a barevných ploch. A zdá se, že do místnosti takové sestavy přinášejí spoustu pozitivní energie. Bonbónově růžové se nemusíte bát. Jak je vidět na této kuchyni, dobře snáší i kombinaci s černou ocelí a s kovovými prvky v industriálním stylu. Na další barevné kuchyně a kombinace módních valérů se můžete podívat .