Malá kuchyň do bytu v dřevěném dekoru
Logo Oresi

Kuchyň pro Františka v pánském stylu: Od Oresi

6. 12. 2019

Společnost Oresi je partnerem pořadu Mise nový domov, který každou středu vysílá televize Nova. V pátém díle věnovala Františkovi sestavu z kuchyní VIQING a PIQTORY.

František je malý zázrak v historii dětských domovů. S dvaceti tisíci v kapse si dokázal najít skvělou práci, zařídit sirotčí důchod a z ušetřených peněz složit jistinu na hypotéku, na kterou si pořídil starý zdevastovaný byt. A to vše jen tři roky po odchodu z dětského domova.

Když odhodlání nestačí

Snaží se jej dát do pořádku vlastními silami. Nadšení má dost, na rekonstrukci a na nábytek mu ale nezbývá. O svou biologickou rodinu František přišel v deseti letech. Nové zázemí, a především novou velkou rodinu, našel v dětském domově. Tato Františkova druhá rodina sleduje, jak zodpovědně přistoupil ke svému dospělému životu. A když viděli, že Františkovi nezbývají prostředky na rekonstrukci, rozhodli se pomoci a přihlásili ho do Mise nový domov.

Nová kuchyň od Oresi

Jeho příběh všechny inspiroval, a tak jej do pořadu vybrali. Mise zařídila rekonstrukci a vybavení jeho bydlení. S novou kuchyní opět pomohla společnost , která je partnerem pořadu. Protože je kuchyň součástí obývacího pokoje, navrhli ve studiu Oresi v Praze na Pankráci ku pro mladého muže kuchyň, která zaujme kombinací dekoru dřeva a šedé barvy. Odpovídá aktuálním módním trendům i pánskému stylu. Místo pro stolování vzniklo pod oknem, kde splní svůj úkol a nepřekáží.

Kuchyň zaujme jemným dekorem dřeva v tmavší barvě i plastickým reliéfem dvířek. Doplňují jej horní skříňky z linie , jejíž dezén je inspirovaný lávou. Oba modely pocházejí z řady . A dlužno dodat, toto výrazné a moderní pojetí si můžete pořídit za výrazně nízkou cenu. První model koupíte za 6 056 Kč/bm a druhý za 5 804 Kč/bm.

Podívejte se na další možná řešení těchto kuchyní

S kuchyněmi od Oresi můžete vytvořit mnoho zajímavých kombinací podlé svých potřeb a vkusu. Níže vám představíme další možná řešení.

Známka kvality

V Oresi nás velmi těší, že novým majitelům můžeme udělat radost kuchyní z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla, které Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci přehlídky Stavba roku udělila “Známku kvality 2019,“ říká Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

 

Mohou jich být stovky a každá kuchyň je originálem podle vašich představ.