Světlá kuchyně s modrou barvou podle aktuálních trendů
Logo Oresi

Kuchyň podle aktuálních trendů pro Elišku a její děti

19. 2. 2020

V osmém dílu seriálu Mise nový domov, který vysílala televize Nova, vznikla při rekonstrukci domku kuchyň s jídelnou volně navazující na obývací pokoj.

Společnost , která je partnerem pořadu, Elišce věnovala krásnou kuchyň, sestavenou z modelu MAGIQ v bílé barvě z řady by Andrea Capovilla, která je designovou nadstavbou kuchyní Dolti. Bílý povrch doplnil příjemný dekor světlého dřeva kuchyně Victory. Ta pochází ze střední třídy . Stejná barva dřeva se pak objevuje na židlích u stolu a také na komodě v kuchyni a na nábytku v obývacím pokoji, na který kuchyň volně navazuje. Celý prostor působí příjemně a optimisticky. A právě to těžce zkoušená Eliška potřebuje.

Sama s dětmi v domě v rekonstrukci

Eliška si s manželem Markem pořídila tři děti Matyáše (9), Nikolku (5) a Jiříka (3). A také domek, který začali na dálku opravovat. Když se jednou Marek vracel do domu na motorce, měl vážnou nehodu. Dům již nikdy neopraví … Díky kamarádce se o Elišce dozvěděli v pořadu Mise nový domov, a tak se stala poslední aktérkou proměn roku 2019.

Moderní kuchyň s příjemnou atmosférou

Nová kuchyňská linka je umístěna na stěně s oknem, takže pracovní plocha má i denní světlo. Kuchyň je sestavena převážně z modelu , který má bílý povrch ve vysokém lesku. „Model MAGIQ je z akrylu, který se mírou lesku vyrovná dražším lakovaným povrchům. Ve srovnání s nimi je odolnější vůči vlivům UV záření a je méně náchylný k poškrábání. Je ideální do místnosti, kde často řádí malé děti, protože odolává nájezdům dětských ručiček. Povrch se velmi snadno udržuje a hodně toho vydrží“, říká Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

Horní skříňky jsou v dekoru světlého dřeva modelu . Ušlechtilý dubový dekor je tradiční a zároveň moderní a kombinace barevných ploch s dřevěnými dekory je aktuálně trendy a přitom nadčasová.

Výbava pro snadné vaření a ukládání

V nové kuchyni se Elišce bude skvěle vařit i pracovat. Spodní skříňky jsou vybaveny zásuvkami, díky nimž je nádobí přehledně uloženo a snadno přístupné. Horní skříňky mají dvířka i výklopy, digestoř je vestavná, schovaná pod horní skříňkou, pracovní deska je osvětlena ze dna horních skříněk.

Další možnosti modelů MAGIQ a VIQTORY

Podívejte se také na další možnosti kombinací kuchyňských sestav z modelů MAGIC a VICTRORY.

Zrcadlově lesklý a zářivě bílý povrch kuchyně MAGIQ se v této kuchyni setkává s tlumenou šedí dekoru starého dubu Ancona z linie Tree Talk. Výsledkem je kombinace s nadčasovou elegancí. A jistě jste si už někdy všimli, že skutečná grácie působí vždy velmi samozřejmě. Dvířka jsou vybavena horkou novinkou – otvíracími intergrovanými profily Linea Retta.

Sestava kuchyní Fantasy a MAGIQ v provedení jilm expressive a vysoký lesk cappuccino. Čelní plochy kuchyně MAGIQ jsou z oblíbeného a odolného akrylu. Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem. U kuchyně Fantasy zákazníci zase ocení variabilitu dvířek, která jsou vybavena integrovanými madly s výřezem pro výměnu barevného panelu.

Moderní výrobní technologie německé společnosti Pfleiderer umějí přenést do nábytkových desek s dekorem dřeva autentickou přírodní energii. Námi zvolený dekor dub America se vyznačuje na pohled i na dotek příjemným rustikálním reliéfem, který byl vytvořen speciálními postupy. Vysokého lesku kuchyně MAGIQ je dosaženo díky dokonale hladkému akrylovému povrchu, jehož zrcadlový lesk je hlubší než u tradičních laků, a přitom je odolnější proti poškození. Kuchyně Dolti Collection navíc nově nesou Známku kvality.

Kuchyň VICTORY okouzlí povrchem v jemném dekoru světlého dubu, který je nadčasový, nepodléhá módním trendům a dobře se kombinuje s dalšími povrchy. Přátelská je i jeho cena.