Inspirace kuchyně do bytu s dekorem dřeva
Logo Oresi

Kuchyň Big Picture pro statečnou Kateřinu: Od Oresi

2. 12. 2019

Ve třetí epizodě jsme se seznámili se statečnou Kateřinou. Ze dne na den jí zákeřná nemoc vzala úplně všechno. Těžce zkoušené matce dvou dětí pomohlo v rámci pořadu Mise nový domov, který vysílá každou středu televize Nova Plus, jako partner také Oresi.

Ve dvaceti byla Kateřina atraktivní žena provdaná za lásku svého života, měla pěkné bydlení a perspektivní práci. Ze dne na den jí zákeřná nemoc vzala úplně všechno. Kateřina se ale rozhodla bojovat a vyplatilo se. Mohla se také alespoň částečně vrátit do práce. Našla si nové kamarády, a dokonce otěhotněla a porodila dvojčátka Ivanku a Honzíka. Nemoc ale neustoupila a Katku omezuje i finančně. A opět pomohla kamarádka, která rodinu přihlásila na casting do pořadu Mise nový domov. Dopadlo to dobře a věci se daly do pohybu. Jak? To můžete .

Byt se zvětšil o sousední garsoniéru

Proměna to byla k nepoznání, díky městskému úřadu bylo možno připojit k bytu sousední prázdnou garsoniéru. Bouralo se, přestavovalo, dokonce se do venkovní obvodové stěny vyboural otvor pro nové okno. Toto rozšíření bytu umožnilo, aby se sem opět nastěhovala Jana, která svou přítomností uleví dětem a pomůže Kateřině. Do práce na rekonstrukci se opět zapojili sousedé a přátelé.

Big Picture od Oresi

V přestavěném bytě vznikl velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou, která pochází z řady . Kuchyň je řešena do „elka“ s ostrovem, který zároveň slouží jako jídelní stůl. Vybrali jsme ji z linie (název v překladu znamená „velký obraz“), který překvapí zdůrazněním kresby dřeva, která se na nábytku rozvine v plné kráse. Také tento model může mít mnoho podob, které vzniknou použitím rozdílných madel a úchytů i výběrem dekoru a materiálu na pracovní desku. Kuchyně Big Picture se hodí jak do klasického, tak do rustikálního interiéru.

Moderní výrobní technologie německé společnosti Pfleiderer umějí přenést do nábytkových desek s dekorem dřeva autentickou přírodní energii. Námi zvolený dekor dub America se vyznačuje na pohled i na dotek příjemným rustikálním reliéfem, který byl vytvořen speciálními postupy. Zároveň technologie zaručuje trvalé zachování barev, dekor proto nevybledne.

Další možnosti

Kuchyně z linie Big Picture se skládanými rámovými dvířky mohou mít ještě dekor , Dub country s výrazným reliéfem rustikálního charakteru nebo bělený dekor borovice Provence s embosovanou, zvláště hlubokou strukturou a velkým rozdílem v matu a lesku, jako jej mají letokruhy dřeva.

Známka kvality

„V nás velmi těší, že novým majitelům můžeme udělat radost kuchyní z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla, které Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci přehlídky Stavba roku udělila “Známku kvality 2019,“ informuje Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.