Malá rohová kuchyně do bytu s tmavým dřevem
Logo Oresi

Gratulujeme výherkyni OVP

2. 10. 2018

V Oresi jsme rádi, že vám opět můžeme představit novou výherkyni již 19. kola hry Oresi vrací peníze. Je jí paní Janina Květoňová, která si v naší prodejně v Čestlicích vybrala kuchyň HIQORY, vyhrála první cenu a získá tak zpět 100 % z ceny kuchyně.

Jako všech předchozích výherců jsme se také paní Květoňové zeptali, jaký měla pocit poté, co jsme jí oznámili, že vyhrála ve hře Oresi vrací peníze.

„Když jste mi telefonicky pogratulovali a oznámili jste mi, že jsem vyhrála první cenu, nejprve jsem nevěřila. Pak jsem měla velkou radost. Věděla jsem od pana prodejce Zemance, že jsem do hry zapojena, ale nevěřila jsem tomu, že bych mohla vyhrát“, vzpomíná paní Janina. „Proto jsem ani nesledovala vyhlášení výherců na webových stránkách Oresi. O tom, že dostanu 100 % z ceny kuchyně zpět, jsem se dozvěděla až z již zmíněného telefonátu. Když jsem to doma řekla manželovi, byl stejně překvapený a rád, jako já,“ dodává výherkyně.

Na otázku, proč si vybrala právě model HIQORY ze třídy Dolti, nám paní Květoňová odpověděla: „Byla jsem v několika prodejnách kuchyní a také jsem se jela podívat do prodejny Oresi v Čestlicích. Tady se mne ujal pan Zdeněk Zemanec. Nabídl mi na výběr z několika modelů linek podle mých možností. Bydlíme sice v panelovém domě, ale líbí se mi venkovské kuchyně. Kuchyň HIQORY mne zaujala vzhledem i cenou, prodejce se mi věnoval a vše potřebné mi vysvětlil. Jela jsem se podívat ještě do další prodejny, ale vrátila jsem se k vám a vše jsme s panem prodavačem doladili podle mých představ,“ vypráví paní Janina.

„Kuchyni již máme složenou doma a chystáme se na montáž. Tu budeme ale dělat sami, protože na termín vytížených montérů bychom u Oresi ještě dlouho čekali. To je zatím jediná vada na kráse naší nové kuchyně,“ doplňuje paní Květoňová. A co si za získanou částku paní Janina pořídí? Prozradila nám, že si koupí spotřebiče a další nové vybavení do kuchyně. A my ještě jednou gratulujeme k výhře a přejeme paní Květoňové, aby s manželem v kuchyni od Oresi prožívali příjemné chvíle a vařili sama skvělá jídla.

Všem zákazníkům připomínáme, že dvouměsíční kolo aktuální Hry Oresi vrací peníze, vrcholí 31. 10. 2018. Každý, kdo si v tomto období koupí libovolný spotřebič značky Beko, Mora, Gorenje, Candy, Hoover, Electrolux, AEG, Zanussi, Whirlpool a Indesit, získá jeden nebo více kódů k účasti ve hře podle toho, v kolikátém týdnu akčního období si je kupuje. Během předchozích kol hry „Oresi vrací peníze“ jsme už našim zákazníkům vrátili více než 20 miliónů Kč.