Tmavá a světlá kuchyně v rustikálním stylu
Logo Oresi

Girona S a Gotland. Luxusní černobílá elegance

3. 10. 2021

Spojení černé a bílé barvy je vždy elegantní záležitostí. A protože černá a bílá mají mnoho odstínů, fantazii se meze nekladou. Podívejte se na naše novinky.

Například u modelu Girona S z řady luxusních Bauformat můžete mít sametové provedení bílé, arkticky bílé, hedvábně bílé nebo magnoliové. Designéři tentokrát sáhli po světlé pískové, tedy béžové, která spíše inklinuje ke krémovým tónům. Užití těchto dvou barev působí přívětivě, a přitom není fádní, také díky struktuře dřeva.

Písková barva je v tomto případě doplněna o novinku Gotland s povrchem z dubové dýhy v barvě Černý dub s výraznou kresbou dřeva s hlubokou strukturou a suky po větvích. V nabídce je ještě v tónech tmavý dub, světlý dub, karbon, mořem a sluncem bělené dřevo Beach Wood, v kouřovém zabarvení, a to vše v jemně matném laku.

Krásu černého dubové dřeva si mohou dopřát i zákazníci, kteří se rozhodli pro nákup kuchyně z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla, kde objeví v linii Wood Hit novinku dub Padana opalovaný, na obrázku níže v sestavě s jeho světlou podobou, dub Padana bělostný.