Rohová kuchyně s dřevěným dekorem Epiqa
Logo Oresi

EPIQA od Oresi pro rodinu vyčerpaného Milana

19. 11. 2019

Nová řada pořadu Mise nový domov odstartovala ve středu 30. 10. 2019 ve 20:20 na TV Nova. I v letošním roce jde o velmi silné a emotivní příběhy rodin, které to nemají jednoduché, a i přes všechno snažení jsou na tom zle. Na pomoc přišla Mise a s ní jako partner také Oresi.

Rodiny jsou na tom špatně ekonomicky, psychicky, mnohdy již začínají strádat i jejich rodinné vztahy. V jsme proto rádi, že jsme partnerem tohoto pořadu, a že se naše kuchyně stávají kuchyněmi pro nový a šťastnější život. První premiérová epizoda třetí řady pořadu Mise nový domov byla velmi emotivní. Hlavním aktérem se stal devětatřicetiletý Milan, který přišel o svoji sestru Olgu, kterou zavraždil její přítel v opilecké žárlivosti. Její čtyři dcery tak zůstaly ze dne na den bez matky. Milan se rozhodl prozatím alespoň dvěma z nich pomoci a vzal si je k sobě. Bohužel i kvůli tomu mu začal krachovat vztah s partnerkou Lenkou, s níž má malého syna a společně vychovávají ještě chlapce Milanova předchozího manželství.

Milan se snažil zobytnit podkroví, aby vylepšil bydlení a holčičkám vytvořil zázemí, ale došly mu finance i síla. A právě v tomto okamžiku jim všem Mise změnila život. Jak? Na to se můžete podívat .

V Oresi jsme se rádi stali partnerem tohoto pořadu, těší nás, že se naše kuchyně stávají kuchyněmi pro nový a šťastnější život. Těžce zkoušené rodině jsme do zrekonstruovaného bydlení věnovali kuchyň EPIQA v jemném dekoru cedrového dřeva ze třídy , sestavenou do tvaru písmene „L“.

Tato dispozice umožňuje snadné vaření i bezpečný pohyb po kuchyni. Linka také nabízí spoustu místa k ukládání a velké pracovní plochy. Na obrázku níže se podívejte na další možné řešení této kuchyně, kterou pořídíte za akční cenu 5 804 Kč/bm.