Kuchyně se zapojením elegantní trikolory
Logo Oresi

Elegantní trikolora – kouzlení s barvami a strukturami

7. 12. 2017

Dnes vám představíme další novinky v kuchyních Oresi a možnosti nové řady kuchyní Dolti Collection by A. Capovilla. Podívejme se na další z atraktivních dekorů a jejich kombinací.

 

Oblíbili jste si dekor dřeva, ale nechcete jej mít na celém povrchu kuchyně? Kuchyně společnosti a její nová řada vám poskytují nekonečné možnosti řešení. Dekor dřeva navrhněte třeba na čelní plochy spodních skříněk a zkuste jej kombinovat s lesklým povrchem horních skříněk. Elegantní barevné řešení tón v tónu je vám málo? Zvolte další barvu, která finální výsledek zdůrazní a dodá kuchyni punc originality.

Trendové a nadčasové: šedé a hnědé valéry

Zdá se vám, že hnědá a šedá barva spolu nebudou ladit? Přesvědčíme vás o opaku. Každá z těchto barev má mnoho odstínů, navíc je vnímání barev přísně subjektivní a stejná barva, nebo její odstín použitý na hladkém nebo strukturálním povrchu ve výsledném efektu vyzní odlišným dojmem. A tak šedá barva může mít kromě klasické šedé nádech do modra, do zelena nebo do hněda a těchto variant mohou být stovky.

V případě kuchyňské sestavy si podává ruku dub Cortona v provedení Matrix (tzn. Embosovaná struktura s velkým rozdílem matnou a lesklou linií), vysoký lesk cappuccino a art dekor struktur. Spojily se tu tlumené šedé a hnědé tóny s několika odlišnými typy povrchů. Strukturální kresbu dřeva zde doplňují perleťové odlesky hladkých lesklých horních dvířek v barvě cappuccino a ocelově šedý strukturální povrch art dekor struktur z linie Steel Art.