Elegantní moderní kuchyně Chocolate Day
Logo Oresi

Do nového domu kuchyně Chocolate Day. Jak se vám líbí?

20. 11. 2018

Novomanželé Pavlína a Daniel si pořídili rodinný domek v řadové zástavbě v lesnaté a zelené krajině nedaleko hlavního města. A do něj si u Oresi koupili kuchyň Chocolate Day z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla.

Kuchyně od Oresi znali z reklam a z pořadu Jak se staví sen. Pak paní Pavlína viděla kuchyň MAGIQ u své kamarádky, která byla velmi spokojená s akrylovým povrchem ve vysokém lesku a zajela se na nabídku kuchyní podívat také do studia.

Kombinace barev

S manželem byli oba přesvědčeni, že nechtějí celou kuchyň pouze v bílém provedení. „Nelíbí se nám ani lesklé kuchyně, takže mat byl jasný hned od začátku,“ vypráví Pavlína. „Jemně sametový mat kuchyně Chocolate Day nás oslovil na první pohled. Navíc u této kuchyně působí luxusně, a protože máme rádi retro styl, zaujala nás kazetová dvířka této kuchyně. Již od prvního návrhu bylo jasné, že kuchyň bude cenově výhodná, a tak nebyl důvod hledat jinde. Daniel potom navrhl, abychom zvolili kombinaci bílých a šedých dvířek,“ dodává majitelka nové kuchyně.

Od šedé pracovní desky nebylo daleko k tomu, aby novomanželé na korpus vybrali dekor láva a místo keramického obkladu použili na zadní části kuchyňské linky šedou stěrku.

Lákavý ostrůvek zavrhli

Pavlína nejprve uvažovala o tom, že kuchyň, jež půdorysem odpovídá tvaru písmene „L“, doplní ostrůvkem. Ale protože „elko“ nabídlo dostatek místa pro spotřebiče i k ukládání nádobí a ostrůvek by z místnosti, která je zároveň i obývacím pokojem, přece jen odebral dost místa, nahradil jej jídelní stůl. Na kratší stranu „elka“ umístili vestavnou chladničku a troubu. Roh místnosti je členitý, proto se investoři rozhodli po konzultaci s prodejkyní paní Machačovou ze studia Oresi v Praze 4 na Pankráci, místo odlehčit sestavou polic.

Na spotřebičích záleží

Komfort kuchyně kromě dobře naplánované ergonomie a kvality nábytku samozřejmě zajišťují spotřebiče. Pavlína s Danielem zvolili značku Beko. „Spotřebiče Beko znám, moje maminka je v kuchyni používá již několik let a nedá na tuto značku dopustit, proto jsem měla jasno, že budu chtít také Beko. Navíc je tu také velmi příznivá cena,“ říká spokojená Pavlína.

A není divu. Například vestavná multifunkční trouba, kterou si zákaznice vybrala, BEKO BIR 14400 BGCS v elegantním černém designu nabízí 12 programů, které zajistí ideální podmínky pro všestranné pečení. K dispozici je například gril, funkce 3D pečení, Booster a program Surf, který fouká horký vzduch i z bočních stěn pro dokonalejší pečení až tří pokrmů najednou a lepší distribuci tepla.

Indukční vestavná sklokeramická deska BEKO HII 64400 AT zase nabízí čtyři varné zóny. Funkci BOOSTER pro rychlý ohřev a snadné senzorové dotykové ovládání. Ukazatele zbytkového tepla po dovaření ukáží, které zóny jsou ještě horké, a tudíž byste se jich neměli dotýkat. Pojistka proti přetečení zabraňuje přetečení hrnce a s funkcí dětského zámku můžete varnou desku uzamknout a zabránit tak dětem v manipulaci s ovladači, když nebudete zrovna v kuchyni přítomni.

Další možnosti

Kuchyni Chocolate Day můžete mít kromě šedé a magnóliové barvy ještě v čokoládově hnědém . Další možné kombinace si prohlédněte . Nábytek do této velké kuchyňské sestavy z pořadu Jak se staví sen vyšel na neuvěřitelných 74 900 Kč. S ohledem na kvalitu zpracování, špičkový design a vyspělost použitých materiálů na nejvyšší úrovni oboru se nová řada Dolti Collection by Andrea Capovilla řadí na přední místo z hlediska poměru mezi výkonem a cenou.