Šedá elegantní kuchyně Oresi
Logo Oresi

Aktuální trendy: Šedé i modré kuchyně

12. 3. 2019

Jak jsme již zmínili, v každé cenové kategorii máme široký výběr módních dekorů. Proto jsme dnes pro vás připravili další ochutnávku tří atraktivních novinek z kolekcí 2019. Překvapení máme také pro všechny, kdo milují modrou barvu.

Trendy, neutrální i nadčasová šedá

Šedá barva stále patří k nejpopulárnějším barvám současnosti. Dokáže vytvořit neutrální a přitom elegantní prostředí, ve kterém vynikne každý další detail, prvek nebo kontrastní dekor. U kuchyní Sonata (cena 12 676 Kč/bm) jsou to kazetová dvířka, kterým v hedvábně šedém matu dokonale vyniknou jemné profily.

Modrá je dobrá. A v bydlení má své místo

Zatímco šedá barva v interiérovém designu letí již několik let a stále se drží na předních místech zájmu výrobců nábytku, do našich domovů se vrací modrá. Vsadila na ni třeba společnost Behr Paint, která za barvu roku 2019 vybrala modrou v odstínu Blueprint. Tento odstín našel inspiraci v módním průmyslu i ve zdravotnictví. K čemu ho přirovnat? Nachází se v barevné škále mezi odstínem denim a námořnická modř.

Modrá v kombinaci s šedou

Modrá patří k variabilním barevným tónům, vhodným pro běžný život. Uplatní se na nábytku, textiliích a samozřejmě na zdech všech místností v bytě. A sluší i dvířkům kuchyní. Dokazuje to i kuchyně z prémiové třídy Livanza, sestavená z linií Steevia a Kaava. Hodí se do moderních, hodně prosvětlených interiérů, tmavě modrá lesklá dvířka kuchyně Stevia (cena 12 676 Kč/bm) zde doplňuje povrch Art dekor beton kuchyně Kaava (cena 8087 Kč/bm).

 

Almost blue: Novinka v apartně lomené modré

Vyznavači pastelových barev ocení novinkový dekor Almost blue z prémiové třídy Livanza, v jemně modré barvě, který se báječně kombinuje s šedomodrými odstíny další kuchyně z linie Savana (8 087 Kč/bm). Oba dekory jsou provedeny v duchu trendu apartně lomených až velmi ředěných barevných tónů. Moderní světlou kuchyňskou sestavu protepluje další módní trend. Věrný dekor dřeva se zvýrazněnou strukturou. Také tato sestava patří k moderním a zároveň nadčasovým kuchyním, které sluší každému interiéru.

Brzy vám představíme další ze široké palety novinek z nabídky kuchyní Oresi.