Moderní kuchyně s dřevěným dekorem, šedou a modrou
Logo Oresi

Aktuální módní šedá ve společnosti modré a dřeva

19. 12. 2017

Na řadě je další atraktivní novinka z , a to z nové řady kuchyní Dolti Collection by A. Capovilla. Jste odvážní? Pak vás zaujme tato kombinace barev a dekoru dřeva. Máte-li dost fádních jednobarevných kuchyní a nechybí vám odvaha experimentovat s barvami, určitě vás zaujme kombinace přírodního dekoru, hladkého pozadí i barevných akcentů na kuchyňském nábytku z nové řady . Naši designéři tentokrát sáhli do linií v dekoru dub Mara, Velvet Star v šedém supermatu s úpravou proti otiskům prstů, tzv. Anti-fingerprint a . Vznikla tak originální moderní kuchyně s vynikajícími užitnými vlastnostmi povrchů. Supermaty a některé dřevodekory Oresi dodává renomovaná rakouská společnost Fundermax.

Free Idea – široká škála možností

Tato kombinace je rovněž příkladem spolupráce Oresi s nejvýznamnějšími nábytkářskými firmami. Dvířka s integrovanými madly pro nás vyrábí italská společnost Arko. O co jde? V horní části dvířka je vyfrézovaná nika, která umožňuje vyměnit podle přání a potřeb zákazníka ve výřezu madla nebo na jeho zadní stěně barevný panel. Tento rys posouvá každou kuchyňskou sestavu k jedinečnému originálu.
Co jistě ocení všichni zákazníci je fakt, že společnost Oresi rozšiřuje také nabídku modulů. Zejména jde o horní skříňky 96 cm včetně tří polic, dále o roletky, výklopy apod. Díky tomu mohou designéři a prodejci ještě lépe reagovat na náročnější dispoziční zadání zákazníků.