Moderní bílé kuchyně

Aktuální materiály funkce a design

Co očekáváte od moderní bílé kuchyně? Aktuální módní trendy? Funkčnost nebo nadčasovost? Bílé kuchyně jsou stálicemi mezi modely. Hladká dvířka nabízejí čisté, až minimalistické pojetí kuchyně. V Oresi o tom vědí víc. Podívejte se.

Oblíbili jste si bílé kuchyně v moderním stylu? Kromě minimalistického designu preferujte funkčnost a odolnost materiálu dvířek. Bílá kuchyň se musí dobře udržovat, ať se jedná o povrch ve vysokém lesku, hedvábném matu nebo o strukturu vybraného materiálu.

Moderní vysoce lesklá bílá kuchyň z linie MAGIQ je atraktivní a má povrch z akrylu, který je mnohem odolnější než vícevrstvý lak. A je za přívětivou cenu. Foto: Oresi

Bílá kuchyň Rhodos z řady luxusních kuchyní Bauformat lakovaná do vysokého lesku.
Foto: Oresi

Povrchy a kvalita zpracování

Při výběru bílé kuchyně se zajímejte o kvalitu materiálu, ze kterého jsou dvířka vyrobena. Například v portfoliu Oresi si klienti mohou vybírat nejvhodnější model ze čtyř řad kuchyní, které jsou vždy nejvýhodnější ve své třídě na trhu.

V Oresi používají špičkové materiály od renomovaných zahraničních výrobců, kteří je vyrábějí za pomoci nejmodernějších technologií v moderních továrnách. Navíc tady kladou důraz na kvalitní zpracování dvířek a klientům nabízejí další benefity, například v podobě antibakteriální úpravy u vybraných povrchů.

Bílé povrchy za přátelské ceny Oresi

Jak jsme zmínili výše, bílých povrchů pro kuchyňský nábytek je široká řada. Nejen co se provedení týká, ale samozřejmě také cenového rozpětí. Oresi nabízí krásné bílé kuchyně z kvalitních materiálů a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s nabídkami ostatních prodejců.

Moderní bílé kuchyně přinášejí do bytu jas a eleganci. Musíte si ovšem vybrat dobře, protože neinformovaní zákazníci často porovnávají nabídky trhu a pak srovnávají třeba MAGIQ od Oresi s kvalitním akrylovým povrchem s běžným lesklým laminem z nabídky jiných prodejců, které je ale až čtyřikrát levnější.

Máte raději lesk? Okouzlující je také moderní lesklá kuchyň ARTIQA ze střední třídy Dolti.
Foto: Oresi

Třešničkou na pomyslném dortu je model Rom řady luxusních kuchyní Bauformat. Má lakované čelní plochy skryté pod dva milimetry silnou skleněnou deskou z bezpečnostního skla. 
Foto: Oresi

Bílá:
Moderní a oblíbená

Všimli jste si, že bílá barva dobře vyznívá za každého osvětlení a v každém prostoru? Vždy je zárukou elegance a krásy.  Navíc bílá barva napomáhá opticky projasňovat a zvětšovat prostor i vytvářet smysl pro pořádek. Proto se nejlépe uplatní právě v kuchyni.

Protože bílá barva zahrnuje desítky teplých i studených odstínů, například smetanovou, mléčnou, sněhovou a arkticky bílou nebo magnóliovou, vanilkovou a podobně, u Oresi si vybere do svého domova svůj vysněný odstín skutečně každý. V bílé kuchyni se lidé rádi zdrží a zůstanou nejen při vaření a stolování.

Vylaďte svou vysněnou kuchyň v Oresi

Každý máme jiné představy o tom, jaká by moderní bílá kuchyň měla být. Ať již se rozhodnete pro bílý mat, pro lesk s hloubkovým efektem nebo povrch se strukturou běleného dřeva, navštivte studio Oresi a naplánujte s odborníky novou kuchyň na míru vašim potřebám a přáním. Víte, že 3D návrh je u Oresi vždy zdarma?

Světlo svou intenzitou moderní sametově hebký povrch kuchyně Velvetia během dne několikrát promění. Ale v místnosti vždy navodí útulnou a klidnou atmosféru.
Foto: Oresi

Moderní bílé kuchyně od Oresi pro Vaši inspiraci

Váháte, jakou moderní bílou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.