Minimalistické moderní kuchyně

Minimalistický = moderní

Minimalistickou kuchyni spojujeme se slovem moderní i designová. Charakterizují ji hladká dvířka bez úchytek s otvíráním TIP ON nebo s integrovanými otvíracími profily, v Oresi jsou to například designové prvky Linea Retta.  Minimalistická kuchyň preferuje funkčnost a dostatek úložných prostor a samozřejmě také kvalitní materiály, v luxusním provedení pak jsou to přírodniny. Přijďte se poradit do některého studia Oresi, kde spolu s odborně vyškolenými prodejce naplánujete svou vysněnou kuchyň. Návrh ve 3D získáte zdarma.

Model Silver Metal s leskem a strukturu broušené nerezi ve spojení s modelem Dark Ocean v tmavě modré barvě dají vzniknout moderní a elegantní kuchyni s puncem luxusu.

Hladká jemně matná dvířka kuchyně Silk Touch v dekoru Light Grey v lehce šedé barvě ve spojení s modelem Dark Ocean v tmavě modrém odstínu vytvoří elegantní moderní a zároveň nadčasovou kuchyň.

Styl dotvoří tenká
pracovní deska

Jednoduchý, a přitom elegantní design podpoří tenké pracovní desky. Mohou to být trendy subtilní 16 mm pracovní desky s hranatou přední i boční hranou nebo třeba z technického kamene či z keramiky. V Oresi klientům nabízíme také vysoce odolné pracovní desky z kompaktního laminátu Grace.

 Má malou tloušťku a v designu kuchyně působí jako subtilní linka. Tento nenasákavý a materiál umožňuje do desky vsadit dřez se spodní montáží a přímo do ní vyfrézovat okapové drážky. Je oblíbený u klientů, kteří si pořizují kuchyně značky Dolti Collection, kterým dodává designový vzhled a funkčnost. V Oresi máme s návrhy kuchyní velké zkušenosti, zrealizovali jsme již více než 350 000 kuchyní všech stylů.

Preferované maty

Neutrální bílé sametově matné tóny doplňuje jen minimum vzorů a struktur, tlumená sluneční žlutá proteplí chladnější bílou barvu. Jde o nadčasové pojetí, které snadno proměníte vhodnými doplňky podle vlastního výběru. Protože minimalistická kuchyň vyžaduje jen tolik dekorací, které vám navodí příjemnou náladu. Řešení nejen pro kuchyň spojenou s obývacím pokojem, ale i pro všechny styly interiérů.

S modelem Velvetia se sametově matným povrchem z řady prémiových kuchyní Livanza do vašeho domova vstoupí harmonie a klid.

Minimalistická kuchyně z řady Livanza, sestavené z modelů Ferra v dekoru Ocel Kito a Mossi s matným povrchem s s vrstvou proti otiskům prstů nabízí spoustu úložného prostoru ve skříňkách i otevřené police.

Skříňky
a police

Dostatek úložných prostor je pro minimalistickou zásadní. Nic se tady zbytečně nevystavuje, preferována je čistota a funkčnost. Hladká dvířka nabízejí snadnou údržbu. Do otevřených polic, které sestavu odlehčují, umístěte denně používané kousky nádobí, nebo minimum dekorací. Přístroje a předměty, které denně nepotřebujete, uložte do skříní.  I přesto, že v kuchyni vystavujete jen minimum věcí, nemusí působit sterilně.

Uvažujete o nové kuchyni? V Oresi máme slevu až 52 % na všechny kuchyně z našeho portfolia, které tvoří kuchyně střední třídy Dolti, jejich designová nadstavba Dolti Collection by Andrea Capovilla, německé prémiové kuchyně Livanza a luxusní německé kuchyně Bauformat.

To, jak je vaše kuchyň vybavena uvnitř, zajistí komfort a pohodlí při práci. Možností je skutečně mnoho. Inspirujte se u Oresi.

Vnitřní
výbava
je důležitá

Patří sem například kování, které zvedne dvířka horní skříňky vzhůru, abyste se pod nimi mohli pohybovat bez nebezpečí úrazu. Pak je tu výbava spodních skříněk, od výsuvných systémů přes rohové výjezdy, organizéry pro zásuvky, pomocníky pro uspořádání talířů, nádobí, kořenek a příborů konče.

 Ideální jsou komfortní nízké i vysoké skříňky s výbavou pro potravní skříně, s dvoupatrovými nebo třípatrovými koši s drátěným nebo plným dnem, či výsuvy pro těžko dostupný prostor v rohových skříňkách v podobě karuselů, hranatých košů nebo ledvin či systémů zásuvek. K dispozici jsou také koše na třídění odpadu. Jak skříňky vhodně vybavit vám poradí odborníci ve studiu Oresi.

Ledvinový výsuv v rohu kuchyně Eruka značky Livanza poskytne snadný přístup k nádobí v nejzazší části prostoru. Pod dřezem je výsuvný sorter na odpad.