Kuchyně v bílém lesku

Hloubkový efekt: Dojem zrcadlení

Bílé kuchyně ve vysokém lesku jsou na pohled krásné a dobře se udržují. Mnohem lépe než tmavé lesklé kuchyně. Pravdou ovšem je, že je v nich vidět vše jako v zrcadle. Na ploše hladkých lesklých dvířek se odráží vybavení kuchyně a vše, co se kolem nich děje a s tím je třeba počítat. Víte, že v Oresi nabízíme dvířka s antibakteriální úpravou povrchu od renomované francouzské společnosti Polyrey?

Dokonale provedený vícevrstvý lak pokrývá nábytek Avantgarde příjemným leskem, který navozuje pocit, že tato kuchyně je vyrobena z porcelánu. Foto: Oresi

Moderní ostrovní kuchyně Avantgarde realizovaná u našeho klienta. Foto: Oresi

Vybírejte srovnávejte

Líbí se vám bílé lesklé kuchyně? Vybrat si z široké nabídky trhu bez patřičných znalostí může být složité. Neinformovaní zákazníci si porovnávají nabídky trhu a pak srovnávají třeba akrylový povrch s hlubokým leskem a vysokou odolností s běžným lesklým laminem z nabídky jiných prodejců. Ale to může být i čtyřikrát levnější.

Výhodné ceny kuchyní Oresi nejsou vykoupeny horší kvalitou, což nedělá každý prodejce. Na trhu jsou i subjekty, které zneužívají toho, že různé méně kvalitní materiály, nábytkové desky a mechanická zařízení mohou pro laika vypadat stejně jako ty značkové. Jenže prověřená značka je zárukou kvality a spolehlivosti, a proto je dobré umět srovnávat srovnatelné. Jak? Názornou ukázku naleznete zde. https://www.youtube.com/watch?v=W41nysRQZMU&t=2s

Bílé lesky za výhodné ceny Oresi

Proč jsou bílé lesklé kuchyně (stejně jako všechny naše další modely) od Oresi na trhu cenově nejvýhodnější? Filozofií naší značky je poskytovat prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu.

Díky tomu, že jsme největší prodejci na trhu, nám i v dnešní složité době pomáhají dlouhodobé vztahy s našimi klíčovými evropskými dodavateli, kteří nám maximálně vycházejí vstříc. Společně s naším propracovaným systémem logistiky a skladovým kapacitám tak můžeme daleko lépe čelit této situaci. To znamená, že našim zákazníkům umíme dodávat kuchyně relativně v krátkém čase a stále za tu nejvýhodnější cenu.

Bílý akrylový povrch modelu MAGIQ z řady Dolti Collection od Oresi. Foto: TV Prima

Není materiál jako materiál a lesk jako lesk. Při výběru se ptejte a porovnávejte.

Kuchyň MAGIQ realizovaná v domě našeho klienta. Foto: Oresi

Lesklá bílá Inspirace

V portfoliu kuchyní Oresi, kde máme čtyři řady kuchyní ve všech cenových kategoriích, si vyberou bílou lesklou kuchyň všichni zákazníci. V našich kuchyňských studiích najdou lesklé kuchyně ze všech typů materiálů od špičkových výrobců.

Máme luxusní a prémiové kuchyně s povrchem z vícevrstvého laku, zmiňme například model Rhodos nebo Avantgarde, lak mají dvířka kuchyně Kasmira, Bellissa je z lesklého laminátu a model Eruka zase z lakovaného laminátu ve vysokém lesku. Také lamino může mít vysoký lesk nebo je lakováno do vysokého lesku, tím vás překvapí například model Stevia.

V designové nadstavbě kuchyní Dolti, řadě Dolti Collection by Andrea Capovilla zákazníkům nabídneme vysoce odolný model MAGIQ z akrylu ve vysokém lesku, v řadě Dolti má lesklý povrch ARTIQA.

Bílá kuchyň chce odvahu?

Materiálově je kuchyně Rhodos na vysoké úrovni díky vícevrstvému lakování na dvířkách a vysoce odolnému kompaktnímu laminátu s bílým jádrem na tenké pracovní desce. Díky oběma ušlechtilým materiálům se kuchyň dobře udržuje a péče o kuchyň se nemusíte obávat. Přijďte se o své nové kuchyni poradit do studia Oresi a nezapomeňte, že 3D návrh je u nás vždy zdarma.

V Oresi jsme věnovali velkou detailům jako je dřez se spodní instalací či varná deska zapuštěná do roviny s pracovní deskou. Foto: Oresi

Váháte, jakou kuchyň v bílém lesku máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.