Kuchyně na míru

Design a plánování kuchyně

V prodejně se seznamte s materiály, dekory a rozměry dvířek i s příslušenstvím pro vnitřní vybavení skříněk. Aby prostoru, který máte k dispozici sedla míru, je potřeba kuchyň dobře naplánovat nejen co se rozměru týká, ale také ergonomicky. Proto si doma místnost dobře změřte a do plánku zakreslete, kde jsou stavební otvory, topná tělesa, přívody vody, odpady, elektrické zásuvky. V případě, že si nejste jisti, že uděláte vše správně, místo pro novou kuchyni mohou zaměřit naši truhláři. Nad výslednými údaji si ve studiu Oresi popovídejte s prodejci a spolu s nimi navrhněte svou novou kuchyni. Při jejím nákupu vám naši odborníci zdarma vytvoří grafický 3D návrh. Více zde. https://kuchyne-oresi.cz/3d-navrh-zdarma/

Kuchyňská sestava na míru z modelů Velvet Star Černý supermat a Silk Touch šedý. Pracovní deska kompakt Grace Stone black. V liště nad horními skříňkami jsou větrací mřížky pro spotřebiče.  

Foto: Oresi

Kuchyň Silk Touch na míru prostoru ve starším činžovním domě akceptuje umístění oken nad kuchyňskou linkou. Do sestavy se vešla i malá vinotéka, řadu až ke stěně dotahuje úzký výkryt.

Foto: Oresi

Kuchyně na míru prostoru i přáním

Základem kuchyně jsou tři pracovní zóny: uskladnění potravin, příprava a mytí a vaření. Prokládají je pracovní plochy nad skříňkami k ukládání nádobí. Návaznost pracovišť napomáhá k praktickému a bezpečnému využití linky. Cesta kuchyní by měla být jednoduchá v každém dispozičním řešení. Proto je dobré spolupracovat s odborníky, kteří umějí udělat kuchyň nejen dokonalejší, ale i levnější než laik. Na základě společně připraveného řešení vám ve studiu představí různé cenové varianty, jež se opírají o to, že v každé třídě kuchyní má Oresi vždy tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Více se dozvíte zde. https://kuchyne-oresi.cz/cenove-priklady/

K certifikátu zákaznické spokojenosti BS ISO 10002:18 a k ocenění kuchyní Dolti Collection Známkou kvality si Oresi nově přidává i prestižní pečeť Superbrands.

Materiály a hygienická nezávadnost

Co se materiálů týká, z provedení povrchů si podle jejich vzhledu, odolnosti a ceny vybere rodina s dětmi či domácími mazlíčky, mladý pár i singl, lidé v aktivním věku i senioři. V Oresi máme kuchyně skutečně pro každého. Materiály na dvířka, lamino, foliovanou MDF, akryl, laminát, lak i dřevěné nebo kamenné dýhy nakupujeme ve špičkové kvalitě u renomovaných zahraničních výrobců.  Některé naše povrchy například mají antibakteriální úpravu, což ocení nejen rodiny s dětmi.

Jak jsme zmínili výše, Oresi přináší všem zákazníkům deklarovanou kvalitu, včetně zdravotní nezávadnosti, které sledují nezávislé zkušební ústavy a certifikační organizace. Při posuzování nabídky Oresi se tak budoucí majitelé kuchyně mohou opřít o celou řadu certifikátů na úrovni mezinárodních standardů. Seznámit se s nimi můžete zde. https://kuchyne-oresi.cz/certifikaty/

Kuchyň MAGIQ je sestavena na míru prostoru v zádveří místnosti. Až ke stropu je usazena pomocí výkrytů, ve kterých jsou zakomponovány větrací mřížky nad kombinovanou chladničkou a digestoří.

Foto: Oresi

Pro mladého umělce jsme v Oresi na míru zhotovili kuchyň v designu profesionálního baru. Modely VIQTORY a Velvet Star černý supermat. Barová deska nese dekor Beton Tmavý.

Foto: Oresi

Atypy na míru nábytku i kuchyni

Vypořádáme se i s atypickým tvarem místnosti a pokud nestačí bohatá nabídka rozměrů našich skříněk, také s požadavky na nestandardní rozměry dvířek, které jsme schopni klientům vyrobit v naší atypické výrobě. Podle průzkumů má Oresi tuto atypickou výrobu jako jediná z kuchyňářů také v segmentu střední třídy Dolti a Dolti Collection. Zákazníkům zaručujeme, že i tato služba je u Oresi opět nejvýhodnější na trhu.

Jako specialista na kuchyně má Oresi pro své zákazníky ve všech čtyřech řadách kuchyní spoustu dalších výhod a akcí, které najdete zde. https://kuchyne-oresi.cz/akce-a-vyhody/  Skvělá je zpráva, že společnost Oresi získala titul a pečeť Superbrands, která je vysokým uznáním vynikajícího postavení značky na trhu. Pokud chcete kuchyň na míru, zajděte se inspirovat do studia Oresi.

Kuchybě na míru od Oresi pro Vaši inspiraci

Váháte, jakou rohovou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.