Kuchyně na chalupu

Zařiďte si pohodovou venkovskou kuchyň

V chalupách byly kuchyně často zařízené nábytkem po předchozích majitelích, s kamny anebo pecí na vaření a pečení. Někdy stačí vybavit je komfortními spotřebiči, jindy volíme koupi nové kuchyně. Nábytek může mít dekor dřeva nebo povrch lakovaný v různých barvách. Kombinujte ho s kousky původního vybavení. Místnost bude mít originální vzhled.

Luxusní smetanově bílá kuchyň Sevilla s lakovanými kazetovými dvířky navodí v kuchyni přívětivě poklidnou atmosféru. Foto: Oresi

Bílý lesklý kuchyňský nábytek z řady Livanza uprostřed sednice dokonale souzní s trámovím stropu a přidá světlo i do interiéru s menšími okny. Foto: Oresi

Moderní nábytek do staré chalupy

Nový nábytek do staré chalupy nemusí být vždy v rustikálním stylu. Noví majitelé nejsou vždy staromilci, který touží mít kolem sebe stoletý nábytek a zařizovací předměty po předcích. Chalupu si pořizují jako útočiště před ruchem města, pro výchovu malých dětí, na důchod anebo pro delší dovolené.

Ke starožitným selským kouskům si tak pořídí moderní kuchyň vybavenou funkčními spotřebiči, aby i v poklidné vísce neztratili komfort, na který jsou zvyklí z města. V Oresi máme ve všech čtyřech řadách kuchyní modely, které splní přání všech našich klientů.

Jsou to například modely s hladkými či rámovými dvířky v dekoru dřeva, kuchyně s krásnými kazetovými dvířky v laku, některé jsou navíc zdobené patinou, nebo kuchyně ze střední třídy Dolti a její ekonomické nadstavby Dolti Collection by Andrea Capovilla, kde najdete modely s jemnou frézovanou linkou i kazetovými dvířky v bílé a šedé barvě.

Spotřebiče: Moderní vzhled i retro styl

Ve venkovských kuchyních se nemusíte bát použít moderní spotřebiče s dvířky z nerezu nebo ze skla. Ale na trhu jsou nejrůznější produktové řady malých i velkých spotřebičů v retro stylu. Ty dodají kuchyni ten správný venkovský ráz. Pravdou ovšem je, že tyto produkty jsou čím dál více oblíbené nejen na chatách a chalupách.

Jak vidíte na fotografii výše, aktuální módní trendy vrací na stěny kuchyní police a regály. Přizpůsobí styl venkovské kuchyni a ozdobí místnost vystavenými předměty. Do polic nad kuchyňskou linkou ale ukládejte jen často používané nádobí, které se denně myje. Jen tak zajistíte, že nádobí a příslušenství nebude zašpiněné stříkanci a zanesené prachem.

Venkovská kuchyň s kazetovými dvířky z linie Chocolate Day od Oresi. Chalupářský styl k dokonalosti dovedou spotřebiče ve stylu retro. Foto: TV Prima

Atmosféru chalupářské kuchyně doladí vhodné doplňky a dekorace.

Zelenou venkovskou kuchyň Cambridge S v provensálském stylu skvěle doplňuje dekor dřeva na podlaze. Foto: Oresi

Dekory dřeva i barevné kuchyně

Dekor dřeva v místnosti navodí příjemnou atmosféru. Z takové kuchyně se vám po jídle nechce odejít, však také naši předci v kuchyni žili a my se k tomuto trendu opět navracíme. Na kuchyňském nábytku výrobci využívají dřevodekory na materiálech, které se lépe udržují a jsou odolnější než masivní dřevo nebo dýha.

V Oresi máme špičkové materiály s dřevodekory ve všech řadách našich kuchyní. Novinky najdete také ve střední třídě Dolti a Dolti Collection. U těchto výjimečných a pečlivě vybraných dekorů a struktur oceníte, že výrobci preferovali kvalitu a provedení povrchů, které přírodní dojem ještě zdůrazňují.

Líbí se vám barevné kuchyně? K dřevěným trámům a dveřím na chalupě se hodí nábytek v bílé, smetanové, krémové, vanilkové, zelené, modré, starorůžové, vínové i šedé barvě, které znáte z kuchyní v provensálském stylu nebo z anglického venkova. Najdete je i u Oresi, přijďte si do našich studií pro inspiraci.

Do tmavé místnosti volte bílou

V chalupách s malými okny bývá tma. Pomůže, když dřevěné stropy a trámy natřete na bílo a koupíte si bílou kuchyň. U Oresi, největšího prodejce kuchyní na českém trhu, si ve čtyřech řadách kuchyní vyberete od lamina až po lak. V portfoliu jsou krásné bílé kuchyně z kvalitních materiálů a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s ostatními nabídkami. A 3D návrh kuchyně je u Oresi zdarma.

Kuchyň Big Picture s rámovými dvířky v běleném dekoru Borovice Provence tmavou místnost rozzářila. Řekli byste, že nábytek do této velké kuchyně od Oresi vyšel na pouhých 76 695 korun a spotřebiče na 58 247 Kč? Foto: TV Prima

Toužíte po nové kuchyni a máte obavy, že byste na ni neměli dost financí? U Oresi si kuchyň podle aktuálních trendů za přívětivou cenu vybere opravdu každý zákazník.

Váháte, jakou kuchyň máte vybrat na svou chatu?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.