INSPIRACE: Moderní kuchyně

Moderní kuchyně: Minimalismus nadčasovost a funkce

Co očekáváte od pojmu „moderní“ kuchyně? Inspirujete se aktuálními módní trendy nebo spíše minimalistickým designem s nadčasovým přesahem a funkčními moderními technologiemi? V Oresi umíme splnit přání všech zákazníků. Co se designu týká, moderní kuchyň můžeme chápat jako takovou, která se od klasických a rustikálních typů liší jednoduchým vzhledem dvířek i výběrem nejaktuálnějších materiálů a technologií. S ohledem na zákazníky v Oresi používáme materiály od špičkových zahraničních výrobců, kteří je vyrábějí za pomoci nejmodernějších technologií v ultramoderních továrnách. Přijďte se podívat na ukázky kuchyní do studia Oresi.

Moderní bezúchytová minimalistická ostrovní kuchyň Rhodos ve vícevrstvém bílém laku ve vysokém lesku pochází z řady luxusních kuchyní Bauformat a je součástí obývacího pokoje. Foto: Oresi

Moderní sestava z linie Wood Hit a Silk Touch v barvě cappuccino. Poloostrůvek je z kompaktního laminátu Grace Cappuccino. Skříňky mají otvírání TIP ON a integrované profily Linea Retta. Foto: Oresi

Materiály v moderní kuchyni

V moderní kuchyni se uplatní vedle tradičních materiálů rovněž sklo, nerez, ocel i přírodní materiály, ale také věrné imitace kovových povrchů, kamene a dřeva. Na kvalitní zpracování i na benefity, které nové povrchy majitelům kuchyně přinesou, v Oresi klademe velký důraz. Příkladem jsou třeba povrchy s antibakteriální úpravou, odolné lamináty na dvířkách kuchyní nebo vysoce odolný kompaktní laminát Grace.

Moderní kuchyně využívají ergonomické zásady, u spotřebičů se hledí na energetické úspory a minimální hlučnost. Do kuchyní doporučujeme LED osvětlení. A ve čtyřech řadách kuchyní najde svůj vysněný model každý zákazník. Jestli uvažujete o nové kuchyni, přijďte si do studií Oresi pro inspiraci. S výběrem a plánovaním vaší nové kuchyně vám v rozhovoru v klidu a u dobré kávy pomohou odborně vyškolení prodejci.

V Oresi děláme moderní kuchyně na míru za nejvýhodnější ceny na trhu, mají známku kvality a certifikáty na konstrukční pevnost a zdravotní nezávadnost a nově jsme získali ocenění Superbrands.

Inspirujte se jak na malém prostoru zařídit velkou moderní rohovou kuchyň

Proměna kuchyně z pořadu Jak se staví sen probíhala ve starším městském bytě. Inspirujte se, jak na malém prostoru zařídit velkou rohovou kuchyň. Prim zde hrají bílá barva a minimalismus. Nábytek do kuchyně si designéři vybrali u Oresi, partnera pořadu. V kuchyní se téměř nevyskytoval volnější prostor, navíc byl špatně využitý. Designéři dobře věděli, že se s ním dá pracovat mnohem lépe v návaznosti na chodbu. Inspirativní je i řešení horních kuchyňských skříněk, které končí u stěny, zatímco spodní skříňky pokračují přes roh a navazují na vysoký blok skříní se spotřebiči. Bílé jsou i spotřebiče a dřez.

V moderní rohové kuchyni jsou nainstalovány spotřebiče s bílými skleněnými dvířky, bílá varná deska a bílý je i dřez. Vychytávkou je LED osvětlení, zafrézované do dna horních skříněk.  Foto: TV Prima

Po stavebních úpravách designérky v nové kuchyni navrhly nízkou polopříčku, ke které umístily ostrůvek s mycím a varným centrem.

Moderní ostrůvková kuchyň v paneláku

V Oresi, největšího prodejce kuchyní na trhu, splní přání všem zákazníkům. Inspirací je ostrůvková kuchyň, která vznikla po přestavbě kuchyně v pořadu Jak se staví sen. Do bytu dodali moderní ostrovní kuchyň v dekoru Čínský císařský strom světlý kombinovaný s černým supermatem Velvet Star. Designérky nechaly vybourat původní umakartové jádro, díky čemuž mohly změnit dispozice budoucí kuchyně. Ale kvůli dvěma velkým oknům a nosné zdi nešlo ani propojit kuchyně s obývákem. Přesto tu vznikla moderní kuchyň na míru. Nábytek do této unikátní sestavy vyšel na 66 308 korun, spotřebiče stály 49 998 korun. To je povzbuzení pro zákazníky, kteří o nákupu nové kuchyně uvažují.

Nevíte si rady? Přijďte se poradit do studia Oresi, naše kuchyně vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu, 3D návrh je zdarma a nově jsme získali ocenění Superbrands.

Váháte, jakou moderní kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.