INSIPRACE: Kuchyně ve tvaru „U“

Hodí se do každého domova, kuchyně i obýváku

Oblíbené kuchyně do tvaru písmene „U“ jsou designově zajímavé, nabízejí spoustu místa pro nádobí i spotřebiče, dostatek pracovních a odkládacích ploch. Hodí se do velkých místností i do menších prostor, do bydlení všeho druhu. Mohou být z větší části situované ke stěně i do prostoru. Inspirujte se.

Kuchyň ve tvaru písmene U je součástí obývacího pokoje. Představuje uzavřený bar s varnou deskou, dřezem s myčkou a s přípravnou plochou. Sestává z modelů VIQTORY a Velvet Star v černém supermatu. Bar je v dekoru Beton Tmavý. Foto: Oresi

Proměna z pořadu Jak se staví sen, jehož je Oresi dlouholetým partnerem.  Inspirujte se sestavou z modelů MAGIQ a EPIQA v dekoru Nabucco od Oresi. Foto: TV Prima

„Účko“ v panelovém domě

Ukážeme vám, jak lze do kuchyně v panelovém domě zakomponovat linku o půdorysu ve tvaru písmene „U“.  Po převzetí připravené místnosti designérky svou vizi předaly Janu Sladkému z Oresi, který připravil 3D návrhy.

Místnost je průchozí, její využití určují dvoje dveře a okno. Kuchyň na míru je situovaná po jedné straně místnosti, na protější stranu pod okno se vešlo sezení. Linka se do panelové kuchyně vešla a skýtá spoustu prostoru k práci, bezpečnému procházení i ke stolování.

Kuchyňskou linku navrženou na míru designérky navrhly z větší části v bílé lesklé barvě, která malý prostor opticky nezatěžuje. Dekor dřeva Nabucco místnost protepluje. Celek k dokonalosti doladily bílé spotřebiče.

INSPIRACE: Jak dostat velkou kuchyň do malého bytu

Designéři pořadu Jak se staví sen se rozhodli zvětšit na úkor panelákové kuchyně pokoj pro děti a s velkou kuchyňskou sestavou přejít přes americkou lednici a sestavu skříní se spotřebiči na celou stěnu obýváku.

Kuchyňská deska volně pokračuje do obývacího pokoje přes pracovní místo majitelky a vytváří zde také parapety, zalomené pod rohové okno. Potěšující není jen další inspirace pro a naše čtenáře a diváky pořadu, ale především přívětivá cena velké kuchyně. Tato elegantní, moderní, funkční a na míru řešená kuchyň se spoustou nábytku a komplexně pojatých parapetů vyšla u Oresi na 78 747 korun. Spotřebiče stály 116 530 korun.

Hlavní část kuchyně, koncipovaná do tvaru písmene „U,“ je sestavena z modelů Steel Art – Art dekor Struktur a Dub Padana opalovaný z linie Wood Hit

Kvalitní a designově zajímavá kuchyň nemusí být pouze vaším snem. Kuchyně Oresi ve všech třídách vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu.

V moderní bílé kuchyni ve tvaru písmene U je spousta úložného prostoru i dostatek pracovních ploch. Kuchyň osvětlují LED pásky, které zajímavě nasvěcují i blok polovysokých skříní se spotřebiči. Foto: TV Prima

Bílé „účko“ ve starém domě

Inspirace, jak na kuchyň ve starém rodinném domě, pochází z pořadu Jak se staví sen, jehož je Oresi již řadu let partnerem. Po nezbytných sanačních úpravách, které se místnosti nevyhnuly, designérky do připraveného prostoru umístily velkou sestavu z modelu IQONY v jemném bílém matu ze střední třídy Dolti. Bílé korpusy jsou v provedení White.

Linka je navržena v půdorysu písmene U, kdy je ze dvou stran přisazena ke stěně. Jedno rameno pak jde do prostoru a je v něm umístěno sezení, které navazuje na policovou skříňku a odděluje tak kuchyň od zbytku místnosti. Pracovní desku designérky vybraly v dekoru Chromix bílý a skříňky zdobí jednoduchá madla G12-480a, G12-380a.

Za nábytek do kuchyně designérky utratily 64 851 korun, spotřebiče stály 72 328 korun. „To je důkazem toho, že novou kuchyň si může pořídit opravdu každý, protože kuchyně Oresi vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu.

Účko pro všechny styly

Kuchyň o dispozici písmene „U“ může být minimalistická, industriální, moderní, venkovská i klasická. Z toho plyne, že o kvalitní a designové kuchyni nemusíte jen snít. Kuchyně Oresi ve všech třídách vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. Přesně v duchu zavedené filozofie Oresi, jedničky na trhu v prodeji kuchyní. A 3D návrh je u Oresi vždy zdarma.

Váháte, jakou kuchyň do „U“ máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.